Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 37-BFG-2 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 320 pk. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Met 7.010 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 29-09-2014.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 320 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2014-10-14 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2014-10-14 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
8 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 981 |
| Periode | 2013-04-12 - 2014-11-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 14 | 0 | ||
| 2014 | 30 | 0 | ||
| 2014 | 2 | 1 |