Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 35-BFG-2 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 320 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Dankzij 7.010 kg voelt deze auto krachtig en solide. Deze auto werd op 29-09-2014 voor het eerst geregistreerd.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 320 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2014-10-06 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2014-10-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
8 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 981 |
| Periode | 2013-04-12 - 2014-11-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 14 | 0 | ||
| 2014 | 30 | 0 | ||
| 2014 | 2 | 1 |