Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.435,-
Nee
1999
2020-08-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 36DJFN is afkomstig uit het bouwjaar 1999. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.310 kg. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 1802 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1415 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-08-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-08-31 |
| APK vervaldatum | 2021-06-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 832 |
| Periode | 1999-06-04 - 2006-05-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1758 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 25 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 138 | 3 | € 4.582,- | |
| 1999 | 138 | 3 | € 4.582,- | |
| 2000 | 428 | 8 | € 4.653,- | |
| 2000 | 428 | 8 | € 4.653,- | |
| 2001 | 223 | 3 | € 4.611,- | |
| 2001 | 223 | 3 | € 4.611,- | |
| 2002 | 276 | 4 | € 4.790,- | |
| 2002 | 276 | 4 | € 4.790,- | |
| 2003 | 286 | 3 | € 20.989,- | € 4.820,- |
| 2003 | 286 | 3 | € 20.989,- | € 4.820,- |
| 2004 | 258 | 4 | € 4.810,- | |
| 2004 | 258 | 4 | € 4.810,- | |
| 2005 | 144 | 0 | € 5.034,- | |
| 2005 | 144 | 0 | € 5.034,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 4.924,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 4.924,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 26DGGF | 2020-05-19 | |||
| 97-FV-SK | 2025-02-15 | |||
| 36-GJ-GP | 2025-05-08 | |||
| 14FHJZ | 2021-06-04 | |||
| 37-FH-HF | 2024-04-09 | |||
| 08DNDF | 2020-08-15 | |||
| 24FZXZ | 2020-06-04 | |||
| 83FFDF | 2020-10-28 | |||
| 12DVNF | 2021-03-09 | |||
| 54FKPS | 2021-04-28 | |||
| 95-GK-GZ | 2022-02-23 | |||
| 73gjzf | 2020-06-01 | |||
| 61-FD-NK | 2023-10-21 | |||
| 18-DN-PD | 2021-08-31 | |||
| 25JHZT | 2020-07-21 | |||
| 26FFFT | 2020-06-05 |