Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 34.259
€ 7.920,-
Nee
2008
2026-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 36-ZK-LT is op kenteken gezet in 2008. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 34.259. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 160 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1798 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.534 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 41 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 23 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 3.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1534 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2130 kg |
| Lengte | 4,87 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-03-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-03-07 |
| APK vervaldatum | 2026-05-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 293.959 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 920 |
| Periode | 2008-01-02 - 2010-08-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 748 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 55 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 1 | 0 | € 11.360,- | |
| 2008 | 104 | 6 | € 41.446,- | € 9.248,- |
| 2008 | 414 | 24 | € 37.123,- | € 8.396,- |
| 2008 | 414 | 24 | € 37.123,- | € 8.396,- |
| 2009 | 101 | 11 | € 40.918,- | € 8.886,- |
| 2009 | 314 | 28 | € 37.092,- | € 7.872,- |
| 2009 | 314 | 28 | € 37.092,- | € 7.872,- |
| 2010 | 8 | 0 | € 36.563,- | € 7.871,- |
| 2010 | 20 | 3 | € 34.714,- | € 5.839,- |
| 2010 | 20 | 3 | € 34.714,- | € 5.839,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 37.453,- | € 1.162,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 52-ZN-PJ | 2026-05-07 | |||
| 99-GSX-9 | 2026-05-17 | |||
| 69-HJS-9 | 2026-05-19 | |||
| 77-KBF-6 | 2026-05-21 | |||
| 52-JVJ-7 | 2026-05-14 | |||
| 69-GJH-3 | 2026-05-13 | |||
| GDD-61-N | 2026-05-11 | |||
| 12-JKP-1 | 2026-05-05 | |||
| 31-ZK-KR | 2026-05-02 | |||
| 79-HZJ-4 | 2026-04-21 | |||
| 86-HKK-3 | 2026-04-20 | |||
| 02-JKB-8 | 2026-04-18 | |||
| 81-GTD-4 | 2026-04-10 | |||
| 36-KGJ-6 | 2026-04-15 | |||
| KG-858-Z | 2026-04-04 | |||
| 40-GBS-2 | 2026-03-25 | |||
| 86-GPH-8 | 2026-03-27 | |||
| 33-ZF-HG | 2026-03-24 | |||
| 69-HJT-4 | 2026-03-23 | |||
| 34-HHX-9 | 2026-03-19 | |||
| 45-GTR-2 | 2026-03-17 | |||
| 81-HKZ-3 | 2026-03-13 | |||
| 39-GFV-1 | 2026-03-06 | |||
| 72-JND-2 | 2026-03-07 | |||
| 26-ZR-XS | 2026-03-06 | |||
| 50-HFL-2 | 2026-03-04 | |||
| 88-GJT-4 | 2026-03-04 | |||
| 46-HGJ-7 | 2025-11-19 | |||
| 01-HXR-4 | 2025-12-23 | |||
| 51-HXK-6 | 2025-06-30 |