Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.825,-
Nee
2005
2024-04-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Beetle Cabriolet met kenteken 36-RL-FX is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 102 pk. De motor heeft een inhoud van 1595 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.368 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 102 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1461 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1757 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-25 |
| APK vervaldatum | 2027-04-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Beetle Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 3.949 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Beetle Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 3.949,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 194.369 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1104 |
| Periode | 2004-08-09 - 2011-02-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 832 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 250 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 21 | 8 | € 7.712,- | |
| 2004 | 21 | 8 | € 7.712,- | |
| 2005 | 214 | 46 | € 6.768,- | |
| 2005 | 213 | 45 | € 6.769,- | |
| 2006 | 217 | 73 | € 35.635,- | € 7.075,- |
| 2006 | 217 | 73 | € 35.635,- | € 7.075,- |
| 2007 | 158 | 43 | € 33.855,- | € 7.273,- |
| 2007 | 158 | 43 | € 33.855,- | € 7.273,- |
| 2008 | 86 | 27 | € 31.151,- | € 6.387,- |
| 2008 | 14 | 7 | € 40.324,- | € 8.923,- |
| 2008 | 86 | 27 | € 31.151,- | € 6.387,- |
| 2009 | 6 | 3 | € 13.950,- | |
| 2009 | 86 | 35 | € 34.077,- | € 6.179,- |
| 2009 | 86 | 35 | € 34.077,- | € 6.179,- |
| 2010 | 44 | 16 | € 34.565,- | € 5.964,- |
| 2010 | 44 | 16 | € 34.565,- | € 5.964,- |
| 2010 | 6 | 3 | € 41.721,- | € 8.988,- |
| 2011 | 6 | 2 | € 31.426,- | € 7.808,- |
| 2011 | 6 | 2 | € 31.426,- | € 7.808,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 20-SK-RF | |||
| JP-182-J | |||
| R-166-GX | |||
| KK-549-Z | |||
| 85-RB-VG | |||
| 38-RS-SK | |||
| 71-TZ-KN | |||
| 62-RP-ZV | |||
| K-436-VK | |||
| GT-358-R | |||
| 74-XS-GN | |||
| HK-478-P | |||
| 70-SJ-LS | |||
| 44-ZJ-GX | |||
| 72-ZF-HJ | |||
| 72-ZB-LF | |||
| KR-611-V | |||
| 42-XZ-SR | |||
| 73-RR-TF | |||
| 23-XZ-HR | |||
| L-003-HL | |||
| J-734-LZ | |||
| 93-RJ-GL | |||
| 75-RR-LH | |||
| 70-SL-TG | |||
| NX-045-R | |||
| RS-184-D | |||
| 87-RH-GB | |||
| 75-XZ-RK | |||
| 13-XZ-FG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-SK-TX | 2026-05-21 | |||
| 28-RH-GB | 2026-05-06 | |||
| 21-RT-VK | 2026-04-29 | |||
| 17-SF-XP | 2026-05-04 | |||
| 47-RG-PH | 2026-04-14 | |||
| 10-SV-FK | 2026-05-18 | |||
| JNN-05-Z | 2026-05-07 | |||
| 81-TJ-XZ | 2026-05-14 | |||
| 04-TZ-VT | 2026-04-12 | |||
| 37-SN-BP | 2026-04-01 | |||
| 69-TX-DG | 2026-04-14 | |||
| 22-TF-ZT | 2026-03-23 | |||
| XJ-729-K | 2026-04-07 | |||
| 12-RL-BH | 2026-03-19 | |||
| 76-HJV-7 | 2026-04-01 | |||
| 65-GLD-2 | 2026-03-05 | |||
| 48-RG-TK | 2026-03-27 | |||
| 76-LGG-1 | 2024-07-23 | |||
| 70-TG-RH | 2025-01-27 | |||
| 65-SK-TX | 2022-11-15 | |||
| 31-SH-VP | 2024-10-29 | |||
| 2-TLH-63 | 2023-11-28 | |||
| 5-ZNS-71 | 2025-01-24 | |||
| 67-RD-HJ | 2024-03-09 | |||
| 1-TZF-23 | 2023-08-22 | |||
| NZ-608-X | 2024-06-02 | |||
| SZ-263-F | 2024-12-24 | |||
| 84-RN-FK | 2022-07-21 | |||
| R-923-FX | 2022-09-27 | |||
| 95-RG-DR | 2022-05-13 |