Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.248,-
Nee
2003
2026-04-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 36-NJ-SH is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 136 pk. Dit model beschikt over een 1996 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.6 l/100 km. Dankzij 1.460 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 116 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 12.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-24 |
| APK vervaldatum | 2026-09-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.865 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
1 maand5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.865,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 123.883 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 13-HT-VL | 2026-04-30 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 72-GX-PL | 2025-03-02 | |||
| 39-GN-BF | 2025-05-25 | |||
| 67-NT-SV | 2025-07-21 | |||
| 14-JF-SJ | 2024-07-08 | |||
| 98-GJ-SJ | 2020-08-21 | |||
| 97-HJ-LB | 2021-09-05 | |||
| 75-NG-VP | 2020-08-17 | |||
| 09LVGK | 2020-05-18 | |||
| 92JGTG | 2020-05-25 | |||
| 75JDZF | 2020-07-30 | |||
| 49-HD-JV | 2021-05-19 | |||
| 46JDHG | 2021-09-30 | |||
| 16-JD-RB | 2020-08-10 | |||
| 51-GJ-RN | 2023-08-27 | |||
| 05-NJ-ZJ | 2022-08-30 | |||
| 32LZZD | 2020-07-22 | |||
| 02-NF-GB | 2023-06-27 | |||
| 46JPPH | 2020-05-20 | |||
| 40NDPJ | 2020-12-19 | |||
| 13-GN-BF | 2021-08-14 | |||
| 09-GV-TD | 2021-06-26 |