Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.739,-
Nee
1999
2023-04-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 35-DG-BF is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.5 liter per 100 km. Met 1.673 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1124 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 16-08-2025. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 13.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1620 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-07-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-07-21 |
| APK vervaldatum | 2025-08-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.410 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.410,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 282.150 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 53-PB-GT | |||
| 27-HP-SV | |||
| 75-FG-TJ | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 45-LH-TS | |||
| 06-PP-DN | |||
| XP-LD-65 | |||
| 23-LD-KN | |||
| 51-FB-BT | |||
| 94-PF-JN | |||
| 21-FD-NG | |||
| 77-JF-GV | |||
| 87-LX-GT | |||
| 93-NG-JG | |||
| 42-SV-KL | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 46-FV-SG | |||
| 72-TR-FP | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 37-LT-PD | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 15-PR-DP | |||
| 60-GG-KS | |||
| 95-SB-TX | |||
| 16-GF-XV | |||
| 52-LX-VR | |||
| 26-GF-VL | |||
| XR-NB-60 | |||
| 73-JD-BD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| ZNNS20 | 2020-11-02 | |||
| 41-DX-RS | 2025-10-14 | |||
| 65-FP-SP | 2023-11-17 | |||
| 57-DB-FZ | 2021-12-28 | |||
| 17-HB-SR | 2023-06-23 | |||
| 31-HX-VJ | 2024-11-22 | |||
| 27GZTF | 2022-03-09 | |||
| 82DLZH | 2020-07-19 |