Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Fh met kenteken 35-BKH-1 is op kenteken gezet in 2018. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 469 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 12777 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Met 7.711 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 14-12-2017. Sinds 30 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12777 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 470 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 11628 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,20 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 4,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-01-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-01-26 |
| APK vervaldatum | 2027-01-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Fh opleggertrekker
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 27.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo Fh
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 27.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 1.041.353 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 861 |
| Periode | 2007-02-02 - 2026-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 117 |
| Aantal import auto's | 764 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 113 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 2 | 1 | ||
| 2015 | 4 | 0 | ||
| 2016 | 1145 | 133 | ||
| 2016 | 7 | 2 | ||
| 2016 | 1 | 1 | ||
| 2017 | 1 | 1 | ||
| 2017 | 1421 | 233 | ||
| 2017 | 9 | 2 | ||
| 2017 | 6 | 2 | ||
| 2018 | 5 | 1 | ||
| 2018 | 1458 | 149 | ||
| 2018 | 14 | 1 | ||
| 2019 | 13 | 1 | ||
| 2019 | 500 | 37 | ||
| 2019 | 623 | 83 | ||
| 2020 | 8 | 0 | ||
| 2020 | 774 | 99 | ||
| 2020 | 7 | 2 | ||
| 2021 | 632 | 44 | ||
| 2021 | 358 | 29 | ||
| 2021 | 3 | 2 | ||
| 2022 | 37 | 3 | ||
| 2022 | 1293 | 182 | ||
| 2022 | 43 | 1 | ||
| 2023 | 54 | 0 | ||
| 2023 | 1 | 1 | ||
| 2023 | 2 | 0 | ||
| 2024 | 2 | 0 | ||
| 2024 | 15 | 1 | ||
| 2025 | 4 | 0 | ||
| 2026 | 2 | 0 | ||
| 2026 | 2 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 25-BKZ-8 | 2026-05-11 | |||
| 88-BJZ-9 | 2026-04-27 | |||
| 45-BLN-7 | 2026-05-21 | |||
| 80-BPK-1 | 2026-05-15 | |||
| 85-BJL-7 | 2026-05-12 | |||
| 43-BHT-3 | 2026-05-12 | |||
| 20-BPH-2 | 2026-05-07 | |||
| 03-BPL-9 | 2026-05-06 | |||
| 51-BTD-4 | 2026-05-06 | |||
| 96-BTF-3 | 2026-05-06 | |||
| 08-BKN-7 | 2026-05-02 | |||
| 25-BKS-3 | 2026-04-27 | |||
| 83-BSX-7 | 2026-04-21 | |||
| 04-BSV-4 | 2026-04-16 | |||
| 08-BKL-8 | 2026-04-09 | |||
| 69-BJL-7 | 2026-04-07 | |||
| 88-BJF-6 | 2026-04-03 | |||
| BD-255-G | 2026-03-24 | |||
| 57-BNB-1 | 2026-03-18 | |||
| 94-BJH-6 | 2026-03-16 | |||
| 95-BJH-6 | 2026-03-16 | |||
| 94-BRB-9 | 2026-03-15 | |||
| 65-BTJ-6 | 2026-03-12 | |||
| 99-BRB-9 | 2026-03-11 | |||
| 50-BZG-5 | 2026-03-10 | |||
| 54-BKT-2 | 2026-03-08 | |||
| 25-BNK-1 | 2025-07-19 | |||
| 03-BLG-8 | 2025-12-17 | |||
| 98-BHT-5 | 2025-03-07 | |||
| 26-BHF-9 | 2024-03-13 |