Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Fh met kenteken 25-BKZ-8 is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 469 pk. De motor heeft een inhoud van 12777 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Met 8.171 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Deze auto werd op 08-06-2018 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig is al 108 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 35 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12777 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 470 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 11628 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,20 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 4,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-06-29 |
| APK vervaldatum | 2026-06-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Fh opleggertrekker
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 27.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo Fh
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 27.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 1.041.353 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 861 |
| Periode | 2007-02-02 - 2026-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 117 |
| Aantal import auto's | 764 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 113 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 2 | 1 | ||
| 2015 | 4 | 0 | ||
| 2016 | 1145 | 133 | ||
| 2016 | 7 | 2 | ||
| 2016 | 1 | 1 | ||
| 2017 | 1 | 1 | ||
| 2017 | 1421 | 233 | ||
| 2017 | 9 | 2 | ||
| 2017 | 6 | 2 | ||
| 2018 | 5 | 1 | ||
| 2018 | 1458 | 149 | ||
| 2018 | 14 | 1 | ||
| 2019 | 13 | 1 | ||
| 2019 | 500 | 37 | ||
| 2019 | 623 | 83 | ||
| 2020 | 8 | 0 | ||
| 2020 | 774 | 99 | ||
| 2020 | 7 | 2 | ||
| 2021 | 632 | 44 | ||
| 2021 | 358 | 29 | ||
| 2021 | 3 | 2 | ||
| 2022 | 37 | 3 | ||
| 2022 | 1293 | 182 | ||
| 2022 | 43 | 1 | ||
| 2023 | 54 | 0 | ||
| 2023 | 1 | 1 | ||
| 2023 | 2 | 0 | ||
| 2024 | 2 | 0 | ||
| 2024 | 15 | 1 | ||
| 2025 | 4 | 0 | ||
| 2026 | 2 | 0 | ||
| 2026 | 2 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 88-BJZ-9 | 2026-04-27 | |||
| 80-BPK-1 | 2026-05-15 | |||
| 43-BHT-3 | 2026-05-12 | |||
| 85-BJL-7 | 2026-05-12 | |||
| 20-BPH-2 | 2026-05-07 | |||
| 25-BKS-3 | 2026-04-27 | |||
| 45-BLN-7 | 2026-05-21 | |||
| 08-BKN-7 | 2026-05-02 | |||
| 69-BJL-7 | 2026-04-07 | |||
| 03-BPL-9 | 2026-05-06 | |||
| 51-BTD-4 | 2026-05-06 | |||
| 96-BTF-3 | 2026-05-06 | |||
| 88-BJF-6 | 2026-04-03 | |||
| BD-255-G | 2026-03-24 | |||
| 83-BSX-7 | 2026-04-21 | |||
| 08-BKL-8 | 2026-04-09 | |||
| 04-BSV-4 | 2026-04-16 | |||
| 94-BJH-6 | 2026-03-16 | |||
| 95-BJH-6 | 2026-03-16 | |||
| 57-BNB-1 | 2026-03-18 | |||
| 67-BJV-9 | 2025-08-13 | |||
| 51-BJJ-5 | 2025-04-23 | |||
| 54-BKT-2 | 2026-03-08 | |||
| 28-BGZ-3 | 2024-03-05 | |||
| 31-BGZ-3 | 2024-04-24 | |||
| 53-BJF-5 | 2025-05-07 | |||
| 99-BRB-9 | 2026-03-11 | |||
| 25-BNK-1 | 2025-07-19 | |||
| 84-BLK-1 | 2026-03-06 | |||
| 76-BHB-9 | 2025-05-13 |