Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.738,-
Nee
2004
2026-05-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Agila met kenteken 34-PT-TF is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 80 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1229 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Met 1.055 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 18-12-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1229 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,62 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-30 |
| APK vervaldatum | 2026-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Agila MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Agila
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
21 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 109.937 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1311 |
| Periode | 2004-08-31 - 2008-03-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5306 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 66 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 467 | 5 | € 2.414,- | |
| 2004 | 467 | 5 | € 2.414,- | |
| 2005 | 2014 | 16 | € 12.958,- | € 2.433,- |
| 2005 | 2015 | 16 | € 12.957,- | € 2.432,- |
| 2006 | 1376 | 24 | € 11.958,- | € 2.591,- |
| 2006 | 1376 | 24 | € 11.958,- | € 2.591,- |
| 2007 | 1439 | 21 | € 13.240,- | € 2.596,- |
| 2007 | 1439 | 21 | € 13.240,- | € 2.596,- |
| 2008 | 10 | 0 | € 13.460,- | € 2.694,- |
| 2008 | 10 | 0 | € 13.460,- | € 2.694,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 87-SF-LB | |||
| 27-RL-FP | |||
| 98-RZ-PR | |||
| 13-RR-GB | |||
| 02-RX-GP | |||
| 07-TB-ND | |||
| 78-XK-RS | |||
| 34RHFL | |||
| 31-TB-NG | |||
| 44-SV-HG | |||
| 97-PS-XF | |||
| 40-TL-JX | |||
| 07-RP-KH | |||
| 36-TV-HH | |||
| 68-TK-KP | |||
| 08-PSL-2 | |||
| 98-PT-LL | |||
| 59-XP-VT | |||
| 78-PS-VG | |||
| 16-RZ-DP | |||
| 99-SJ-NN | |||
| 96-RF-SR | |||
| 27-SP-HF | |||
| 19-TT-RL | |||
| 33-PT-JH | |||
| 85-PZ-LR | |||
| 32-SP-RT | |||
| 58-RV-SH | |||
| 77-SF-LD | |||
| 43-SK-XT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-RN-SH | 2026-05-23 | |||
| 22-SN-PG | 2026-05-22 | |||
| 61-RG-ZB | 2026-05-21 | |||
| 40-XB-XZ | 2026-05-16 | |||
| 17-TK-KP | 2026-05-14 | |||
| 08-SB-RL | 2026-05-23 | |||
| 67-SB-KH | 2026-05-13 | |||
| 72-SB-TN | 2026-05-14 | |||
| 35-RP-NH | 2026-05-09 | |||
| 75-XK-DL | 2026-05-09 | |||
| 78-TP-HX | 2026-05-08 | |||
| 49-SN-KT | 2026-05-08 | |||
| 84-SX-PX | 2026-05-07 | |||
| 27-SB-KH | 2026-05-13 | |||
| 02-TD-PB | 2026-05-13 | |||
| 17-PT-FP | 2026-05-06 | |||
| 34-SB-RL | 2026-05-08 | |||
| 30-RT-KN | 2026-05-06 | |||
| 27-RN-TT | 2026-05-07 | |||
| 39-XP-HX | 2026-05-06 | |||
| 97-TP-BH | 2026-05-22 | |||
| 81-SK-TL | 2026-05-03 | |||
| 16-XJ-SP | 2026-05-01 | |||
| 60-RN-SJ | 2026-05-12 | |||
| 64-SX-XN | 2026-05-01 | |||
| 09-TZ-XR | 2026-05-08 | |||
| 60-SJ-SK | 2026-05-02 | |||
| 49-RJ-TF | 2026-04-29 | |||
| 42-TX-TP | 2026-04-30 | |||
| 79-RG-ZD | 2026-05-07 |