Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.676,-
Nee
2004
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Agila met kenteken 19-PT-HH is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 80 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1229 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Dankzij 1.055 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 144 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1229 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,62 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-29 |
| APK vervaldatum | 2026-10-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Agila MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Agila
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
8 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 109.937 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1311 |
| Periode | 2004-08-31 - 2008-03-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5306 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 66 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 467 | 5 | € 2.414,- | |
| 2004 | 467 | 5 | € 2.414,- | |
| 2005 | 2014 | 16 | € 12.958,- | € 2.433,- |
| 2005 | 2015 | 16 | € 12.957,- | € 2.432,- |
| 2006 | 1376 | 24 | € 11.958,- | € 2.591,- |
| 2006 | 1376 | 24 | € 11.958,- | € 2.591,- |
| 2007 | 1439 | 21 | € 13.240,- | € 2.596,- |
| 2007 | 1439 | 21 | € 13.240,- | € 2.596,- |
| 2008 | 10 | 0 | € 13.460,- | € 2.694,- |
| 2008 | 10 | 0 | € 13.460,- | € 2.694,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 31-TB-NG | |||
| 44-SV-HG | |||
| 40-TL-JX | |||
| 07-RP-KH | |||
| 08-PSL-2 | |||
| 68-TK-KP | |||
| 36-TV-HH | |||
| 34-PT-TF | |||
| 87-SF-LB | |||
| 59-XP-VT | |||
| 02-RX-GP | |||
| 27-RL-FP | |||
| 98-RZ-PR | |||
| 98-PT-LL | |||
| 78-PS-VG | |||
| 97-PS-XF | |||
| 13-RR-GB | |||
| 27-SP-HF | |||
| 34RHFL | |||
| 19-TT-RL | |||
| 85-PZ-LR | |||
| 07-TB-ND | |||
| 33-PT-JH | |||
| 78-XK-RS | |||
| 32-SP-RT | |||
| 58-RV-SH | |||
| 99-SJ-NN | |||
| 77-SF-LD | |||
| 43-SK-XT | |||
| 83-XH-ZD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-RN-SH | 2026-05-23 | |||
| 61-RG-ZB | 2026-05-21 | |||
| 22-SN-PG | 2026-05-22 | |||
| 40-XB-XZ | 2026-05-16 | |||
| 17-TK-KP | 2026-05-14 | |||
| 67-SB-KH | 2026-05-13 | |||
| 72-SB-TN | 2026-05-14 | |||
| 08-SB-RL | 2026-05-23 | |||
| 27-SB-KH | 2026-05-13 | |||
| 02-TD-PB | 2026-05-13 | |||
| 49-SN-KT | 2026-05-08 | |||
| 35-RP-NH | 2026-05-09 | |||
| 84-SX-PX | 2026-05-07 | |||
| 75-XK-DL | 2026-05-09 | |||
| 78-TP-HX | 2026-05-08 | |||
| 27-RN-TT | 2026-05-07 | |||
| 39-XP-HX | 2026-05-06 | |||
| 17-PT-FP | 2026-05-06 | |||
| 60-RN-SJ | 2026-05-12 | |||
| 09-TZ-XR | 2026-05-08 | |||
| 34-SB-RL | 2026-05-08 | |||
| 81-SK-TL | 2026-05-03 | |||
| 30-RT-KN | 2026-05-06 | |||
| 60-SJ-SK | 2026-05-02 | |||
| 64-SX-XN | 2026-05-01 | |||
| 16-XJ-SP | 2026-05-01 | |||
| 42-TX-TP | 2026-04-30 | |||
| 97-TP-BH | 2026-05-22 | |||
| 49-RJ-TF | 2026-04-29 | |||
| 79-RG-ZD | 2026-05-07 |