Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 34-HN-GJ is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 54 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Met slechts 922 kg is deze auto licht en wendbaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-06-2025. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Eerste registratie | 2001-09-26 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-09-26 |
| APK vervaldatum | 2025-06-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 880 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maandEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 880,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 161.488 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1369 |
| Periode | 1999-11-12 - 2002-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1468 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 05-HX-FD | 2026-05-10 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 01-FZ-JK | 2024-08-09 | |||
| 29GGNN | 2020-06-10 | |||
| 96-FK-HP | 2026-02-06 | |||
| 90-FR-NT | 2025-08-02 | |||
| 80FPZN | 2020-09-19 | |||
| 61dxbk | 2020-05-19 | |||
| 61DSGV | 2020-08-18 | |||
| 25FXZZ | 2020-07-17 | |||
| 13-FK-XD | 2021-04-21 | |||
| 50-DX-LV | 2024-08-10 | |||
| 38-GG-ZX | 2024-08-19 | |||
| 96-DX-BH | 2024-09-03 | |||
| 52GGKB | 2025-03-23 | |||
| 81FZZL | 2020-08-05 | |||
| 26FPZN | 2020-07-27 | |||
| 15FJZK | 2020-07-17 | |||
| 41-GJ-FN | 2026-01-20 |