Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.432,-
Nee
2005
2026-03-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 33-RL-FX is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.475 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 270 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-26 |
| APK vervaldatum | 2027-02-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 213.949 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1016 |
| Periode | 2001-09-20 - 2008-06-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1671 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 87 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 37 | 6 | € 8.763,- | |
| 2001 | 10 | 3 | € 9.561,- | |
| 2001 | 37 | 6 | € 8.763,- | |
| 2002 | 88 | 15 | € 9.780,- | |
| 2002 | 233 | 19 | € 8.622,- | |
| 2002 | 233 | 19 | € 8.622,- | |
| 2003 | 54 | 5 | € 9.811,- | |
| 2003 | 219 | 6 | € 8.245,- | € 8.734,- |
| 2003 | 219 | 6 | € 8.245,- | € 8.734,- |
| 2004 | 63 | 2 | € 9.950,- | |
| 2004 | 202 | 6 | € 8.944,- | |
| 2004 | 202 | 6 | € 8.944,- | |
| 2005 | 310 | 19 | € 9.606,- | |
| 2005 | 310 | 19 | € 9.606,- | |
| 2005 | 148 | 28 | € 43.152,- | € 9.946,- |
| 2006 | 375 | 17 | € 39.090,- | € 9.524,- |
| 2006 | 153 | 21 | € 10.042,- | |
| 2006 | 375 | 17 | € 39.090,- | € 9.524,- |
| 2007 | 225 | 12 | € 42.390,- | € 9.332,- |
| 2007 | 120 | 10 | € 10.027,- | |
| 2007 | 225 | 12 | € 42.390,- | € 9.332,- |
| 2008 | 70 | 2 | € 38.073,- | € 9.313,- |
| 2008 | 27 | 1 | € 40.504,- | € 9.912,- |
| 2008 | 70 | 2 | € 38.073,- | € 9.313,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 60-HJF-9 | |||
| 99-RN-JH | |||
| 89-SK-XB | |||
| 03-PV-RJ | |||
| 65-TF-BF | |||
| 64-SL-ZG | |||
| 66-TZ-XV | |||
| 70-SZ-HG | |||
| 85-ZG-ZT | |||
| 10-NH-KL | |||
| 06-HDV-1 | |||
| 03-TB-VD | |||
| 09-JG-JN | |||
| 24-SX-XX | |||
| 09-TB-VH | |||
| 10-TH-DD | |||
| 42-XH-XJ | |||
| 29-SN-DF | |||
| 60-SZ-SF | |||
| 98-PL-PJ | |||
| 58-XD-NN | |||
| 10-RD-TG | |||
| 97-ND-HT | |||
| 05-RP-JH | |||
| 26-JK-HT | |||
| 93-RV-ST | |||
| 26-NB-BN | |||
| 37-LB-RJ | |||
| 04-PL-GB | |||
| 62-RD-ZR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 31-SK-FS | 2026-05-22 | |||
| 34-PV-LX | 2026-05-18 | |||
| 98-TF-BF | 2026-05-15 | |||
| 72-TF-HV | 2026-05-11 | |||
| 89-ZL-NH | 2026-05-11 | |||
| 19-SX-KR | 2026-05-21 | |||
| 01-TL-PJ | 2026-05-14 | |||
| 52-XT-TR | 2026-05-11 | |||
| 91-PF-ZR | 2026-05-20 | |||
| 93-PF-PH | 2026-05-04 | |||
| 12-PH-KV | 2026-05-13 | |||
| 18-XJ-TB | 2026-04-30 | |||
| 09-TV-FJ | 2026-05-14 | |||
| 55-SP-SR | 2026-05-03 | |||
| 90-XX-VJ | 2026-04-24 | |||
| 20-RS-ZR | 2026-04-24 | |||
| 62-TL-PT | 2026-04-22 | |||
| 56-ZD-ZF | 2026-05-18 | |||
| 63-RF-GX | 2026-04-30 | |||
| 39-TF-BF | 2026-04-13 | |||
| 57-ZB-XV | 2026-05-21 | |||
| 01-RG-RK | 2026-05-02 | |||
| 34-TH-LK | 2026-05-22 | |||
| 06-TB-VD | 2026-04-09 | |||
| 7-XFV-68 | 2026-05-16 | |||
| 84-ST-RR | 2026-05-09 | |||
| 93-PT-BZ | 2026-04-09 | |||
| 87-SX-NP | 2026-05-06 | |||
| 63-XT-RZ | 2026-05-05 | |||
| 85-RR-TD | 2026-05-05 |