Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.416,-
Nee
2006
2026-04-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 06-TB-VD is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Met een massa van 1.475 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 47 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1475 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-07-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-07-03 |
| APK vervaldatum | 2027-02-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 263.095 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1020 |
| Periode | 2001-09-20 - 2008-06-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1671 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 87 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 37 | 6 | € 8.763,- | |
| 2001 | 10 | 3 | € 9.561,- | |
| 2001 | 37 | 6 | € 8.763,- | |
| 2002 | 88 | 15 | € 9.780,- | |
| 2002 | 233 | 19 | € 8.622,- | |
| 2002 | 233 | 19 | € 8.622,- | |
| 2003 | 54 | 5 | € 9.811,- | |
| 2003 | 219 | 6 | € 8.245,- | € 8.734,- |
| 2003 | 219 | 6 | € 8.245,- | € 8.734,- |
| 2004 | 63 | 2 | € 9.950,- | |
| 2004 | 202 | 6 | € 8.944,- | |
| 2004 | 202 | 6 | € 8.944,- | |
| 2005 | 310 | 19 | € 9.606,- | |
| 2005 | 310 | 19 | € 9.606,- | |
| 2005 | 148 | 28 | € 43.152,- | € 9.946,- |
| 2006 | 375 | 17 | € 39.090,- | € 9.524,- |
| 2006 | 153 | 21 | € 10.042,- | |
| 2006 | 375 | 17 | € 39.090,- | € 9.524,- |
| 2007 | 225 | 12 | € 42.390,- | € 9.332,- |
| 2007 | 120 | 10 | € 10.027,- | |
| 2007 | 225 | 12 | € 42.390,- | € 9.332,- |
| 2008 | 70 | 2 | € 38.073,- | € 9.313,- |
| 2008 | 27 | 1 | € 40.504,- | € 9.912,- |
| 2008 | 70 | 2 | € 38.073,- | € 9.313,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 03-PV-RJ | |||
| 65-TF-BF | |||
| 10-NH-KL | |||
| 99-RN-JH | |||
| 89-SK-XB | |||
| 10-TH-DD | |||
| 09-TB-VH | |||
| 24-SX-XX | |||
| 60-HJF-9 | |||
| 66-TZ-XV | |||
| 64-SL-ZG | |||
| 03-TB-VD | |||
| 33-RL-FX | |||
| 06-HDV-1 | |||
| 42-XH-XJ | |||
| 85-ZG-ZT | |||
| 05-RP-JH | |||
| 10-RD-TG | |||
| 70-SZ-HG | |||
| 62-RD-ZR | |||
| 60-SZ-SF | |||
| 41-NB-HX | |||
| 86-TN-BN | |||
| 42-XT-NR | |||
| 88-TF-BF | |||
| 28-XL-ZG | |||
| 09-JG-JN | |||
| 37-LB-RJ | |||
| 50-XK-SL | |||
| 29-SN-DF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 31-SK-FS | 2026-05-22 | |||
| 34-PV-LX | 2026-05-18 | |||
| 98-TF-BF | 2026-05-15 | |||
| 89-ZL-NH | 2026-05-11 | |||
| 52-XT-TR | 2026-05-11 | |||
| 72-TF-HV | 2026-05-11 | |||
| 01-TL-PJ | 2026-05-14 | |||
| 09-TV-FJ | 2026-05-14 | |||
| 19-SX-KR | 2026-05-21 | |||
| 18-XJ-TB | 2026-04-30 | |||
| 93-PF-PH | 2026-05-04 | |||
| 55-SP-SR | 2026-05-03 | |||
| 91-PF-ZR | 2026-05-20 | |||
| 12-PH-KV | 2026-05-13 | |||
| 56-ZD-ZF | 2026-05-18 | |||
| 90-XX-VJ | 2026-04-24 | |||
| 20-RS-ZR | 2026-04-24 | |||
| 62-TL-PT | 2026-04-22 | |||
| 63-RF-GX | 2026-04-30 | |||
| 01-RG-RK | 2026-05-02 | |||
| 39-TF-BF | 2026-04-13 | |||
| 34-TH-LK | 2026-05-22 | |||
| 57-ZB-XV | 2026-05-21 | |||
| 84-ST-RR | 2026-05-09 | |||
| 7-XFV-68 | 2026-05-16 | |||
| 87-SX-NP | 2026-05-06 | |||
| 93-PT-BZ | 2026-04-09 | |||
| 63-XT-RZ | 2026-05-05 | |||
| 85-RR-TD | 2026-05-05 | |||
| 62-XP-DR | 2026-04-02 |