Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.614,-
Ja, 2008
2005
2026-03-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 06-HDV-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Met 1.475 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 72 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-02-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-07-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-10-21 |
| APK vervaldatum | 2027-02-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 213.949 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1016 |
| Periode | 2001-09-20 - 2008-06-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1671 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 87 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 37 | 6 | € 8.763,- | |
| 2001 | 10 | 3 | € 9.561,- | |
| 2001 | 37 | 6 | € 8.763,- | |
| 2002 | 88 | 15 | € 9.780,- | |
| 2002 | 233 | 19 | € 8.622,- | |
| 2002 | 233 | 19 | € 8.622,- | |
| 2003 | 54 | 5 | € 9.811,- | |
| 2003 | 219 | 6 | € 8.245,- | € 8.734,- |
| 2003 | 219 | 6 | € 8.245,- | € 8.734,- |
| 2004 | 63 | 2 | € 9.950,- | |
| 2004 | 202 | 6 | € 8.944,- | |
| 2004 | 202 | 6 | € 8.944,- | |
| 2005 | 310 | 19 | € 9.606,- | |
| 2005 | 310 | 19 | € 9.606,- | |
| 2005 | 148 | 28 | € 43.152,- | € 9.946,- |
| 2006 | 375 | 17 | € 39.090,- | € 9.524,- |
| 2006 | 153 | 21 | € 10.042,- | |
| 2006 | 375 | 17 | € 39.090,- | € 9.524,- |
| 2007 | 225 | 12 | € 42.390,- | € 9.332,- |
| 2007 | 120 | 10 | € 10.027,- | |
| 2007 | 225 | 12 | € 42.390,- | € 9.332,- |
| 2008 | 70 | 2 | € 38.073,- | € 9.313,- |
| 2008 | 27 | 1 | € 40.504,- | € 9.912,- |
| 2008 | 70 | 2 | € 38.073,- | € 9.313,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 03-TB-VD | |||
| 42-XH-XJ | |||
| 10-NH-KL | |||
| 24-SX-XX | |||
| 09-TB-VH | |||
| 10-TH-DD | |||
| 60-SZ-SF | |||
| 65-TF-BF | |||
| 64-SL-ZG | |||
| 66-TZ-XV | |||
| 10-RD-TG | |||
| 05-RP-JH | |||
| 99-RN-JH | |||
| 03-PV-RJ | |||
| 59-XR-SN | |||
| 41-NB-HX | |||
| 62-RD-ZR | |||
| 33-RL-FX | |||
| 88-TF-BF | |||
| 42-XT-NR | |||
| 60-HJF-9 | |||
| 86-TN-BN | |||
| 89-SK-XB | |||
| 28-XL-ZG | |||
| 37-XH-VZ | |||
| 50-XK-SL | |||
| 70-SZ-HG | |||
| 85-ZG-ZT | |||
| 29-RR-BB | |||
| 09-JG-JN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 31-SK-FS | 2026-05-22 | |||
| 34-PV-LX | 2026-05-18 | |||
| 98-TF-BF | 2026-05-15 | |||
| 52-XT-TR | 2026-05-11 | |||
| 89-ZL-NH | 2026-05-11 | |||
| 09-TV-FJ | 2026-05-14 | |||
| 72-TF-HV | 2026-05-11 | |||
| 18-XJ-TB | 2026-04-30 | |||
| 56-ZD-ZF | 2026-05-18 | |||
| 55-SP-SR | 2026-05-03 | |||
| 01-TL-PJ | 2026-05-14 | |||
| 93-PF-PH | 2026-05-04 | |||
| 19-SX-KR | 2026-05-21 | |||
| 63-RF-GX | 2026-04-30 | |||
| 20-RS-ZR | 2026-04-24 | |||
| 90-XX-VJ | 2026-04-24 | |||
| 91-PF-ZR | 2026-05-20 | |||
| 12-PH-KV | 2026-05-13 | |||
| 62-TL-PT | 2026-04-22 | |||
| 01-RG-RK | 2026-05-02 | |||
| 84-ST-RR | 2026-05-09 | |||
| 39-TF-BF | 2026-04-13 | |||
| 57-ZB-XV | 2026-05-21 | |||
| 34-TH-LK | 2026-05-22 | |||
| 06-TB-VD | 2026-04-09 | |||
| 7-XFV-68 | 2026-05-16 | |||
| 87-SX-NP | 2026-05-06 | |||
| 85-RR-TD | 2026-05-05 | |||
| 63-XT-RZ | 2026-05-05 | |||
| 93-PT-BZ | 2026-04-09 |