Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.136,-
Nee
2004
2020-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan X-trail met kenteken 33PKFX is op kenteken gezet in 2004. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.505 kg. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 21-08-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Milieulabel | E |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,46 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,75 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2020-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-30 |
| APK vervaldatum | 2020-08-21 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan X-trail stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
Recent te koop
31 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan X-trail
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 756 |
| Periode | 2001-08-16 - 2007-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 167 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 25 | 0 | € 7.764,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 8.959,- | |
| 2001 | 25 | 0 | € 7.764,- | |
| 2002 | 21 | 4 | € 9.016,- | |
| 2002 | 70 | 8 | € 7.738,- | |
| 2002 | 70 | 8 | € 7.738,- | |
| 2003 | 6 | 1 | € 9.057,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 7.815,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 7.815,- | |
| 2004 | 29 | 2 | € 7.760,- | |
| 2004 | 29 | 2 | € 7.760,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 7.836,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 7.836,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 7.861,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 7.861,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 7.838,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 7.838,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-JZ-TF | 2026-05-21 | |||
| 74-SR-HR | 2026-05-18 | |||
| 02-ZK-DS | 2026-04-24 | |||
| 22-TK-PL | 2026-04-24 | |||
| 17-JN-XV | 2026-04-16 | |||
| 98-RJ-TZ | 2026-03-27 | |||
| 41-LN-JT | 2026-03-13 | |||
| 67-TB-DX | 2026-03-25 | |||
| 18-LX-KF | 2026-03-10 | |||
| 23-RN-KX | 2026-03-08 | |||
| 01-LS-ZZ | 2024-01-12 | |||
| 06-JL-XN | 2024-06-20 | |||
| 98-RP-LN | 2022-09-29 | |||
| 22-RR-LV | 2024-06-29 | |||
| 96TJJH | 2020-09-21 | |||
| 40-ND-RP | 2022-01-07 | |||
| 67-JF-VT | 2023-01-14 | |||
| 90-JR-LZ | 2022-01-26 | |||
| 90-JR-LZ | 2022-01-26 | |||
| 23-PG-DX | 2022-08-18 | |||
| 11-JP-GT | 2021-02-11 | |||
| 13-LX-HF | 2023-11-06 | |||
| 20-JL-XN | 2021-07-08 | |||
| 57-ZJ-HK | 2024-06-07 | |||
| 98-HR-LN | 2022-02-28 | |||
| 42-NF-BZ | 2022-08-13 | |||
| 65-LF-KH | 2023-09-19 | |||
| 29-JS-HF | 2022-10-19 | |||
| 66-PP-ZK | 2024-10-24 | |||
| 43-RX-FS | 2025-12-18 | |||
| 62-JZ-HS | 2024-10-25 |