Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan X-Trail met kenteken 23-PG-DX is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.505 kg. Dit voertuig moet over 1021 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,46 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,75 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Eerste registratie | 2004-06-11 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-11 |
| APK vervaldatum | 2023-08-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan X-Trail stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 4.960 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.400 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan X-Trail
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 4.960,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 192.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1211 |
| Periode | 2001-08-31 - 2009-07-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 630 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 38 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 57 | 2 | € 7.994,- | |
| 2001 | 57 | 2 | € 7.994,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 9.024,- | |
| 2002 | 46 | 4 | € 9.027,- | |
| 2002 | 176 | 15 | € 7.750,- | |
| 2002 | 176 | 15 | € 7.750,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 8.837,- | |
| 2003 | 128 | 9 | € 7.836,- | |
| 2003 | 128 | 9 | € 7.836,- | |
| 2004 | 108 | 5 | € 7.880,- | |
| 2004 | 108 | 5 | € 7.880,- | |
| 2005 | 71 | 4 | € 7.741,- | |
| 2005 | 71 | 4 | € 7.741,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 8.470,- | |
| 2006 | 73 | 1 | € 8.038,- | |
| 2006 | 73 | 1 | € 8.038,- | |
| 2006 | 4 | 2 | € 8.258,- | |
| 2007 | 14 | 1 | € 8.539,- | |
| 2007 | 14 | 1 | € 8.539,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 7.838,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 7.838,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 9.805,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 9.805,- | |
| 2010 | 2 | 1 | € 34.045,- | € 10.127,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-JZ-TF | 2026-05-21 | |||
| 74-SR-HR | 2026-05-18 | |||
| 02-ZK-DS | 2026-04-24 | |||
| 22-TK-PL | 2026-04-24 | |||
| 17-JN-XV | 2026-04-16 | |||
| 98-RJ-TZ | 2026-03-27 | |||
| 41-LN-JT | 2026-03-13 | |||
| 67-TB-DX | 2026-03-25 | |||
| 18-LX-KF | 2026-03-10 | |||
| 23-RN-KX | 2026-03-08 | |||
| 13-LX-HF | 2023-11-06 | |||
| 60-PJ-SZ | 2025-02-15 | |||
| 43-NH-BJ | 2025-11-11 | |||
| 13-LF-NB | 2023-06-07 | |||
| 84-NL-NK | 2025-07-01 | |||
| 43-RX-FS | 2025-12-18 | |||
| 65-LF-KH | 2023-09-19 | |||
| 84-RS-GT | 2024-05-24 | |||
| 35-LB-ZN | 2023-04-04 | |||
| 04-LV-KR | 2021-03-02 | |||
| 57-ZJ-HK | 2024-06-07 | |||
| 98-RP-LN | 2022-09-29 | |||
| 15-RB-PK | 2021-03-30 | |||
| 73-PJ-GG | 2021-07-08 | |||
| 87HRKG | 2020-11-26 | |||
| 96TJJH | 2020-09-21 | |||
| 72SLDD | 2020-11-02 | |||
| 98JGHR | 2021-03-12 | |||
| 92-JF-LX | 2026-02-10 | |||
| 01-LS-ZZ | 2024-01-12 |