Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.287,-
Nee
2009
2026-03-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 29-KFN-6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1149 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Met 1.175 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 56 dagen in bezit. De APK is geldig tot 07-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1175 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1588 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-11-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-11-07 |
| APK vervaldatum | 2026-11-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.345,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 201.005 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 34 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1159 |
| Periode | 2007-06-15 - 2010-09-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1613 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 41 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 218 | 7 | € 3.385,- | |
| 2007 | 218 | 7 | € 3.385,- | |
| 2008 | 347 | 13 | € 19.352,- | € 3.105,- |
| 2008 | 347 | 13 | € 19.352,- | € 3.105,- |
| 2009 | 937 | 18 | € 19.534,- | € 2.547,- |
| 2009 | 936 | 17 | € 19.534,- | € 2.547,- |
| 2010 | 111 | 3 | € 18.320,- | € 3.114,- |
| 2010 | 111 | 3 | € 18.320,- | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-ZK-FN | 2026-05-22 | |||
| 65-JSV-3 | 2026-05-20 | |||
| 66-HZL-3 | 2026-05-19 | |||
| 20-HXF-6 | 2026-05-18 | |||
| 92-KHX-2 | 2026-05-18 | |||
| 89-KGN-4 | 2026-05-16 | |||
| 06-XZ-VR | 2026-05-13 | |||
| 30-XX-DN | 2026-05-12 | |||
| 29-HZT-3 | 2026-05-10 | |||
| 90-HNF-2 | 2026-05-08 | |||
| 00-HXK-1 | 2026-05-07 | |||
| 97-HZD-8 | 2026-05-05 | |||
| 64-XP-LV | 2026-05-03 | |||
| 01-XZ-VR | 2026-05-02 | |||
| 63-XS-SH | 2026-05-02 | |||
| 76-JBL-6 | 2026-04-29 | |||
| 68-HZL-3 | 2026-04-25 | |||
| 24-XV-XV | 2026-04-21 | |||
| 97-ZL-RV | 2026-04-18 | |||
| 74-JLN-6 | 2026-04-17 | |||
| 60-KKS-8 | 2026-04-15 | |||
| 30-JSR-9 | 2026-04-14 | |||
| 76-JXF-2 | 2026-04-12 | |||
| 98-XX-BF | 2026-04-11 | |||
| 24-JZD-2 | 2026-04-10 | |||
| 51-KZD-3 | 2026-04-09 | |||
| 37-XZ-BP | 2026-04-09 | |||
| 88-JDS-4 | 2026-04-07 | |||
| 02-HVN-5 | 2026-04-03 | |||
| 51-HPR-6 | 2026-04-03 |