Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.518,-
Nee
2001
2025-02-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 26-GX-XG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Met 1.310 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 475 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 18-09-2025. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1415 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-20 |
| APK vervaldatum | 2025-09-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 253.950 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 37-GL-RF | 2020-06-03 | |||
| 72-HN-HK | 2020-11-10 | |||
| 73-HG-DJ | 2021-04-07 | |||
| 03JLLX | 2022-01-08 | |||
| 10-JX-BJ | 2023-02-05 | |||
| 07-FT-RP | 2020-11-20 | |||
| 85FJPK | 2021-02-26 | |||
| 69-HV-GB | 2024-08-08 | |||
| 68-HZ-NT | 2021-02-12 | |||
| 05-LG-XT | 2022-11-12 | |||
| 10FDZG | 2021-02-23 | |||
| 79-HP-ND | 2025-03-29 | |||
| 76-GD-ND | 2020-10-20 | |||
| 92-LG-RP | 2021-03-13 | |||
| 56-NG-LZ | 2022-05-28 | |||
| 51FBKZ | 2021-03-23 |