Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.090,-
Ja, 2005
2002
2023-06-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 25-RP-ZB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Dit voertuig is in juli 2005 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1149 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Dankzij 1.005 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 341 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1080 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-07-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-07-04 |
| APK vervaldatum | 2025-06-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.494 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 214.570 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2001-02-27 - 2005-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1982 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 152 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2002 | 23 | 4 | € 2.989,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 2.966,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2004 | 9 | 0 | € 3.007,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 2.594,- | |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 62-LB-RL | 2026-05-21 | |||
| 20-HZ-FP | 2026-05-19 | |||
| 45-LG-KD | 2026-05-09 | |||
| 57-LX-ZD | 2026-05-05 | |||
| KR-563-J | 2026-05-06 | |||
| 7-ZTL-99 | 2026-05-01 | |||
| 95-LX-JL | 2026-04-30 | |||
| 71-JG-DS | 2026-04-28 | |||
| 51-NH-RN | 2026-05-01 | |||
| 64-JS-NN | 2026-04-20 | |||
| 01-LK-LK | 2026-04-18 | |||
| 33-LZ-KT | 2026-04-15 | |||
| 93-JD-TG | 2026-05-20 | |||
| 33-NV-BH | 2026-04-10 | |||
| 18-JX-GF | 2026-04-03 | |||
| 93-HV-FT | 2026-04-27 | |||
| 21-LR-GV | 2026-04-23 | |||
| 33-LK-KG | 2026-03-30 | |||
| 98-LR-BD | 2026-03-30 | |||
| 63-LG-RB | 2026-03-31 | |||
| 94-NT-BG | 2026-03-20 | |||
| 31-LR-XS | 2026-03-18 | |||
| 17-HZ-VG | 2026-03-19 | |||
| 56-LX-JL | 2026-03-09 | |||
| 70-LF-LR | 2026-03-23 | |||
| 11-JL-LK | 2026-02-27 | |||
| 29LBPK | 2022-02-15 | |||
| 8-XPT-21 | 2024-03-08 | |||
| 44JPHR | 2020-06-17 | |||
| 40-LZ-KT | 2022-07-01 |