Kenteken check 25-KRR-3

Renault Clio Estate 1.2 TCe

NL
25-KRR-3
Carscanner Score
6.7
6.7

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

1k tot 2k

Catalogusprijs

€ 17.915

BPM

€ 3.037,-

Import

Nee

Bouwjaar

2010

Premium

Bekijk wat deze Renault Clio Estate écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 25-KRR-3
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Renault Clio Estate 1.2 TCe
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Topsnelheid
184 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
11,2 s
Brandstof Benzine
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.149 cm³
Vermogen 100 pk (74 kW)
Koppel 145 Nm
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voorwielaandrijving
Brandstof Benzine
Verbruik (stad) 7.4 l/100 km
Verbruik (snelweg) 4.8 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 5.8 l/100 km
Milieuclassificatie 4
Actieradius op een volle tank (NEDC) 932 km
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,23 × 1,72 × 1,51 m
Wielbasis 2,58 m
Rijklaar gewicht 1.095 kg
Technische max. massa voertuig 1.605 kg
Bagageruimte 403 – 1.277 l
Tankinhoud 55 l
185 mm
185/60 R15 Voor
185
breedte (mm)
60
profiel (%)
R15
velg (inch)
Velg 6J × 15
195 mm
195/50 R16 Achter
195
breedte (mm)
50
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 6,5J × 16
Eerste registratie 25 jan 2010
Eerste toelating in Nederland 25 jan 2010
APK vervaldatum 06 apr 2022
Gebruikt als taxi nee
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Dakrails
Elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels
Lichtmetalen velgen
Automatische klimaatregeling
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrisch bedienbare ramen voor
Lederen stuurwiel en versnellingspook
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Verstelbaar stuur
Adaptieve koplampen
Mistlampen
Bluetooth
Multimediavoorbereiding
Navigatiesysteem uitneembaar
Radio/CD-speler
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Cruise control
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Passagiersairbag
Startonderbreker
Tractiecontrole
Zijairbags voor
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Renault van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 1.716

Bij een handelaar

€ 1.634

Bij een particulier

€ 1.552

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 1.389

Particuliere verkoop

€ 1.552

Verwachte statijd

16 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 391 per maand
PER MAAND
Brandstof € 150
Onderhoud & reparatie € 87
Verzekering (WA) € 81
Groningen € 51/mnd
Fryslân € 50/mnd
Drenthe € 50/mnd
Overijssel goedkoopst € 48/mnd
Flevoland € 49/mnd
Gelderland € 51/mnd
Utrecht € 49/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 48/mnd
Zuid-Holland duurst € 52/mnd
Zeeland € 49/mnd
Noord-Brabant € 49/mnd
Limburg € 49/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Banden € 14
Afschrijving € 11

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Eigenaren historie

  • 25 jan 2010

    Eerste registratie

    Renault Clio Estate

  • 25 jan 2010

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 31 mrt 2016

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 22 jan 2022

    Eigenaar wijziging

    3 dagen
  • 25 jan 2022

    Eigenaar wijziging

    1 dag
  • 26 jan 2022

    Huidige eigenaar

    4 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van deze Renault Clio Estate is op 6 april 2022 verlopen, inmiddels 4 jaar en 6 maanden geleden. Zonder geldige APK mag de auto de openbare weg niet op.
Carscanner schat de marktwaarde van deze Renault Clio Estate op ongeveer € 1.600, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
Deze Renault Clio Estate is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 25 januari 2010 vond in Nederland plaats.
Voor 25-KRR-3 zijn geen terugroepacties geregistreerd.
De nieuwprijs van deze Renault Clio Estate was volgens de RDW € 17.915, inclusief btw en BPM.
Deze Renault Clio Estate is voor het eerst toegelaten op 25 januari 2010. Op basis van die datum geldt 2010 als bouwjaar.
De motor van 25-KRR-3 levert volgens de RDW 101 pk.
Het geregistreerde BPM-bedrag van deze Renault Clio Estate is € 3.037.

Algemene informatie

Model Renault Clio Estate stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2010
Gem. recente vraagprijs € 2.800,-
KM
Gem. recente kilometerstand 204.111 km
#
Recent aangeboden 6 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 992 · ± 3 jaar
Productieperiode 21 aug 2008 – 10 dec 2010
Geregistreerde auto's in NL 464 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 45 van 464 · 10% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Renault Clio Estate stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2008 10 registraties · 0 import 10 0 € 3.251,- Gem. BPM € 3.251,-
2009 287 registraties · 30 import 287 30 € 19.232,- € 3.028,- Gem. nieuwprijs € 19.232,- · Gem. BPM € 3.028,-
2010 deze auto 167 registraties · 15 import 167 15 € 18.997,- € 3.171,- Gem. nieuwprijs € 18.997,- · Gem. BPM € 3.171,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
17-JTZ-6 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
67-JHS-1 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
37-JGT-3 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
18-KHG-6 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
62-KFT-4 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
96-KRD-3 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
46-KHR-6 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
06-KVD-8 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
37-KTL-2 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
38-KTD-4 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
15-JSX-8 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
33-JZP-7 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-KZD-36 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
81-JNP-8 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KR-602-X 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 15 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
71-JSP-3 2026-09-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
36-JGT-3 2026-09-10 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HF-496-N 2026-09-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
94-KRH-8 2026-09-10 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
92-KDS-3 2026-09-20 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
30-KDJ-8 2026-09-17 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
05-JKN-7 2026-09-10 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
36-KTL-2 2026-08-13 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
15-KGV-9 2026-08-09 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
86-LFS-6 2026-08-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
17-JJF-2 2026-07-27 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
72-JNB-5 2026-07-23 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
88-LBK-6 2026-07-22 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
52-KFK-1 2026-07-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
95-HXH-1 2026-07-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
08-JRL-4 2025-08-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
48-KFK-1 2025-04-11 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
98-KBK-7 2025-12-30 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
99-KVG-5 2025-07-21 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
51-KFK-1 2025-07-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-SFP-05 2026-02-27 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
14-JKR-8 2025-11-26 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
36-JPT-7 2025-10-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
73-KHL-9 2025-07-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
35-JPT-7 2025-11-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
22-KHT-9 2026-04-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
71-JNB-5 2024-12-07 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
57-JJH-4 2026-03-12 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
23-JTN-6 2025-08-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
96-KBT-3 2026-04-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 25-KRR-3 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X