Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.923,-
Nee
2009
2026-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio Estate met kenteken 22-KHT-9 is op kenteken gezet in 2009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.195 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 46 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1195 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1608 kg |
| Lengte | 4,23 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-11-30 |
| APK vervaldatum | 2026-12-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio Estate stationwagen
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.449 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.800 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.449,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 203.626 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1025 |
| Periode | 2008-08-21 - 2010-12-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 464 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 45 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 10 | 0 | € 3.251,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.251,- | |
| 2009 | 287 | 30 | € 19.232,- | € 3.028,- |
| 2009 | 287 | 30 | € 19.232,- | € 3.028,- |
| 2010 | 167 | 15 | € 18.997,- | € 3.171,- |
| 2010 | 167 | 15 | € 18.997,- | € 3.171,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-KTL-2 | 2026-05-11 | |||
| TS-832-L | 2026-04-24 | |||
| 63-KFT-4 | 2026-04-26 | |||
| 96-KBT-3 | 2026-04-10 | |||
| 65-KFT-4 | 2026-05-07 | |||
| 41-KKT-4 | 2026-04-24 | |||
| 16-JTZ-6 | 2026-04-09 | |||
| 94-KRH-8 | 2026-03-25 | |||
| 57-JJH-4 | 2026-03-12 | |||
| 8-SFP-05 | 2026-02-27 | |||
| PF-625-T | 2026-03-09 | |||
| 38-KHF-3 | 2026-03-10 | |||
| 73-KHL-9 | 2025-07-29 | |||
| 97-KRH-8 | 2025-04-30 | |||
| 98-KBK-7 | 2025-12-30 | |||
| 99-KVG-5 | 2025-07-21 | |||
| 36-JPT-7 | 2025-10-06 | |||
| 23-JTN-6 | 2025-08-22 | |||
| 35-JPT-7 | 2025-11-04 | |||
| XL-020-H | 2024-11-29 | |||
| 51-KFK-1 | 2025-07-22 | |||
| 14-JKR-8 | 2025-11-26 | |||
| 23-JSL-4 | 2025-03-27 | |||
| 75-KND-2 | 2025-05-30 | |||
| 21-JTK-8 | 2022-05-13 | |||
| 20-JPJ-4 | 2024-07-08 | |||
| 48-KFK-1 | 2025-04-11 | |||
| 75-JHF-2 | 2024-07-25 | |||
| 93-KGS-6 | 2025-11-15 | |||
| 71-JNB-5 | 2024-12-07 |