Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Jeep Wrangler met kenteken 25-DB-GG is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 169 pk. De cilinderinhoud bedraagt 3960 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 12.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.570 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 7 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 01-08-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3960 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 169 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 12.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1713 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1975 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-06-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-06-18 |
| APK vervaldatum | 2026-08-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Jeep Wrangler MPV
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 14.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Jeep Wrangler
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
11 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 14.950,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1506 |
| Periode | 1997-11-13 - 2000-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 93 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 4 | 0 | € 6.465,- | |
| 1996 | 4 | 0 | € 6.465,- | |
| 1997 | 2 | 1 | € 5.888,- | |
| 1997 | 2 | 1 | € 5.888,- | |
| 1998 | 2 | 1 | € 6.854,- | |
| 1998 | 43 | 5 | € 5.604,- | |
| 1998 | 2 | 1 | € 6.854,- | |
| 1999 | 2 | 1 | € 8.165,- | |
| 1999 | 36 | 9 | € 6.928,- | |
| 1999 | 2 | 1 | € 8.165,- | |
| 2000 | 12 | 0 | € 6.892,- | |
| 2000 | 12 | 0 | € 6.892,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TP-LL-35 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-FX-FF | 2026-04-21 | |||
| XN-FP-87 | 2020-08-18 | |||
| 09-DD-ZD | 2026-01-16 | |||
| ZN-LJ-02 | 2021-04-11 | |||
| TB-XR-28 | 2025-04-04 | |||
| TS-FS-64 | 2025-02-02 | |||
| 50-FT-LN | 2020-05-30 | |||
| 88-HH-FF | 2024-12-24 | |||
| TG-RH-97 | 2025-10-11 | |||
| XX-PH-72 | 2025-11-17 | |||
| 13-DD-JP | 2025-01-26 | |||
| 28-NP-XV | 2024-08-04 | |||
| 38-HR-NP | 2025-06-09 | |||
| ZF-LV-58 | 2023-11-04 | |||
| 72-HX-VJ | 2021-03-17 | |||
| 63-DN-VK | 2021-02-13 | |||
| TB-XR-27 | 2025-12-04 | |||
| TP-PR-84 | 2025-07-26 | |||
| TG-DF-67 | 2025-02-10 | |||
| TB-JP-23 | 2025-01-29 | |||
| TG-GN-60 | 2024-09-19 | |||
| TL-LJ-41 | 2024-01-19 | |||
| TB-GN-72 | 2023-08-04 | |||
| L-588-JZ | 2023-05-02 | |||
| TX-FN-46 | 2023-03-25 | |||
| TR-ND-13 | 2023-01-26 | |||
| TD-XB-81 | 2023-01-14 | |||
| TB-XR-29 | 2022-09-06 | |||
| 43-LN-LT | 2022-02-12 | |||
| TS-XS-90 | 2021-06-25 |