Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.836,-
Nee
2004
2025-08-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra met kenteken 24-PR-KN is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 155 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.480 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 291 dagen in bezit. De APK is geldig tot 12-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1480 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1975 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-13 |
| APK vervaldatum | 2026-08-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
OPEL Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 944 |
| Periode | 2004-09-03 - 2009-12-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 265 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2004 | 11 | 1 | € 8.027,- | |
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2005 | 63 | 3 | € 35.557,- | € 8.236,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2006 | 86 | 2 | € 8.846,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2007 | 56 | 2 | € 36.364,- | € 8.881,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 44 | 0 | € 35.621,- | € 8.582,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 32.526,- | € 7.089,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 23-XV-GB | 2026-05-22 | |||
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 26-RN-HV | 2022-05-27 | |||
| 61-SR-JB | 2023-08-04 | |||
| 70-XR-GB | 2020-08-06 | |||
| 89-XG-PP | 2022-03-04 | |||
| 14-SN-RL | 2022-04-02 | |||
| 02-SX-KZ | 2023-03-15 | |||
| 67SBDF | 2025-01-04 | |||
| 40-XG-DN | 2021-08-04 | |||
| 26-ZN-LV | 2025-06-08 | |||
| 04-HGV-5 | 2024-05-24 | |||
| G-635-GF | 2021-10-27 | |||
| 25-SZ-JK | 2022-06-13 |