Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.926,-
Nee
2006
2024-02-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 74-TD-KK is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 155 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met 1.505 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 191 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-02-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-07-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-07-14 |
| APK vervaldatum | 2026-12-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra hatchback
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten.
Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 291.952 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 933 |
| Periode | 2004-09-03 - 2009-12-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 265 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2004 | 11 | 1 | € 8.027,- | |
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2005 | 63 | 3 | € 35.557,- | € 8.236,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2006 | 86 | 2 | € 8.846,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2007 | 56 | 2 | € 36.364,- | € 8.881,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 44 | 0 | € 35.621,- | € 8.582,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 32.526,- | € 7.089,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 59-ZK-TL | 2026-04-05 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 19-TG-FF | 2026-03-11 | |||
| 02-SX-KZ | 2023-03-15 | |||
| 14-SN-RL | 2022-04-02 | |||
| 91-XG-HF | 2023-04-30 | |||
| 24-ZS-HL | 2023-01-27 | |||
| 32-TB-RN | 2024-01-13 | |||
| 04-SF-LD | 2022-04-24 | |||
| 78-TX-GK | 2022-05-17 | |||
| 15-ZP-PT | 2023-01-14 | |||
| 70-XR-GB | 2020-08-06 | |||
| 13-ZJ-RK | 2025-09-15 | |||
| 69-GGF-5 | 2022-03-21 |