Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X5 met kenteken 24-GKT-4 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 93.904 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 235 pk. Dit model beschikt over een 2993 cc motor met 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Dankzij 2.150 kg voelt deze auto krachtig en solide. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-12-2022.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 236 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2755 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Eerste registratie | 2008-07-18 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2008-07-18 |
| APK vervaldatum | 2022-12-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW X5 stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 7.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW X5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag en passagiersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en mogelijk fataal letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbags zullen worden vervangen.
Bij deze voertuigen kan een tapeind van de riemaandrijving van de motor breken. De riemaandrijving van de motor valt hierdoor uit.
Uitvallen van de stuurbekrachtiging. De bestuurder wordt daarover via het instrumentenpaneel nadrukkelijk gealarmeerd.
De producent roept de betreffende voertuigen terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht op korte termijn een afspraak te maken met de merkdealer. Het betreffende tapeind wordt dan vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 7.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 538.825 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 834 |
| Periode | 2006-12-29 - 2019-10-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1334 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 528 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10 | 5 | € 20.565,- | |
| 2007 | 579 | 216 | € 97.237,- | € 21.157,- |
| 2007 | 8 | 4 | € 100.122,- | € 20.084,- |
| 2008 | 424 | 170 | € 97.360,- | € 22.256,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 89.727,- | € 17.438,- |
| 2009 | 284 | 123 | € 101.242,- | € 21.648,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 99.496,- | € 29.271,- |
| 2010 | 37 | 14 | € 99.263,- | € 20.924,- |
| 2019 | 1 | 1 | € 126.034,- | € 1.670,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-617-XR | 2026-04-18 | |||
| 87-ZD-LV | 2026-04-15 | |||
| 4-ZKX-90 | 2026-05-12 | |||
| KG-738-F | 2026-05-13 | |||
| TF-560-R | 2026-04-24 | |||
| 74-ZF-RG | 2026-04-22 | |||
| GFP-76-V | 2026-04-07 | |||
| 19-ZL-SL | 2026-03-31 | |||
| 58-XK-BR | 2026-03-27 | |||
| 27-GDB-4 | 2026-03-16 | |||
| J-483-NL | 2024-11-09 | |||
| ZR-008-S | 2023-12-16 | |||
| 85-XR-LG | 2021-11-08 | |||
| 46-RHJ-1 | 2024-02-06 | |||
| 24-HKV-8 | 2023-05-03 | |||
| 97JZH9 | 2020-09-21 | |||
| 9-TLS-05 | 2023-02-06 | |||
| 08-RBS-5 | 2024-12-21 | |||
| 48ZNDV | 2020-07-11 | |||
| 50-JNL-7 | 2023-02-03 | |||
| 43LPL3 | 2020-06-12 | |||
| 51-GKR-5 | 2025-03-05 | |||
| 73-XN-HT | 2024-05-27 | |||
| 11-XX-ZB | 2023-05-17 | |||
| 29ZDKF | 2020-08-19 | |||
| 49JLZ8 | 2020-06-04 | |||
| 59-XL-XN | 2025-07-29 | |||
| 59PVG2 | 2020-10-29 | |||
| 17-GPK-2 | 2025-02-03 | |||
| 66XXPZ | 2020-11-04 |