Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.533,-
Nee
2002
2024-10-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 23-LB-PK is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Met 1.005 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 578 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-01-2025. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1080 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-31 |
| APK vervaldatum | 2025-01-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.494 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 214.570 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2001-02-27 - 2005-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1982 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 152 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2002 | 23 | 4 | € 2.989,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 2.966,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2004 | 9 | 0 | € 3.007,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 2.594,- | |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-HZ-FP | 2026-05-19 | |||
| 62-LB-RL | 2026-05-21 | |||
| 45-LG-KD | 2026-05-09 | |||
| KR-563-J | 2026-05-06 | |||
| 7-ZTL-99 | 2026-05-01 | |||
| 57-LX-ZD | 2026-05-05 | |||
| 95-LX-JL | 2026-04-30 | |||
| 71-JG-DS | 2026-04-28 | |||
| 51-NH-RN | 2026-05-01 | |||
| 64-JS-NN | 2026-04-20 | |||
| 01-LK-LK | 2026-04-18 | |||
| 33-LZ-KT | 2026-04-15 | |||
| 33-NV-BH | 2026-04-10 | |||
| 93-JD-TG | 2026-05-20 | |||
| 18-JX-GF | 2026-04-03 | |||
| 93-HV-FT | 2026-04-27 | |||
| 33-LK-KG | 2026-03-30 | |||
| 21-LR-GV | 2026-04-23 | |||
| 98-LR-BD | 2026-03-30 | |||
| 63-LG-RB | 2026-03-31 | |||
| 94-NT-BG | 2026-03-20 | |||
| 31-LR-XS | 2026-03-18 | |||
| 17-HZ-VG | 2026-03-19 | |||
| 56-LX-JL | 2026-03-09 | |||
| 70-LF-LR | 2026-03-23 | |||
| 11-JL-LK | 2026-02-27 | |||
| 48-JX-DT | 2024-10-02 | |||
| 06-XV-PX | 2022-08-24 | |||
| 26-LD-DK | 2022-05-25 | |||
| HH139B | 2020-06-02 |