Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.567,-
Nee
2002
2021-12-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 23-JJ-KJ is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dankzij 1.415 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 1609 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 17-05-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2021-12-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-25 |
| APK vervaldatum | 2027-05-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 3.300 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 3.300,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 205.301 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1321 |
| Periode | 2000-08-26 - 2003-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1051 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| H-200-KD | 2020-05-27 | |||
| 09-PP-FZ | 2024-10-26 | |||
| 76-GT-JX | 2024-12-07 | |||
| 57-HJ-JG | 2022-08-31 | |||
| 96-GK-SF | 2025-05-04 | |||
| SP-834-G | 2023-10-12 | |||
| 83-HS-KL | 2023-05-13 | |||
| 55-JJ-BK | 2022-03-31 | |||
| 11-HN-RJ | 2021-09-11 | |||
| 31-GX-LD | 2021-09-11 | |||
| 80-HX-JV | 2025-10-05 | |||
| 92-HP-ZB | 2023-11-10 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 70-JD-GL | 2022-04-21 | |||
| 48-JF-XJ | 2021-05-16 | |||
| 85-HG-KV | 2022-10-02 | |||
| XJ-804-L | 2025-12-15 |