Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.943,-
Ja, 2026
2001
2022-10-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Cordoba met kenteken 22HHNF is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.113 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1308 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1704 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1184 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1498 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-08-07 |
| APK vervaldatum | 2021-09-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Cordoba sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.120 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Cordoba
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
12 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.120,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 57.942 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 978 |
| Periode | 2000-11-10 - 2004-09-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 413 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-JG-VN | 2026-04-22 | |||
| 68-LF-GJ | 2026-03-14 | |||
| 91-GP-RL | 2022-09-01 | |||
| 16JFGP | 2021-07-01 | |||
| 79-JD-ZX | 2022-06-18 | |||
| 34JKFL | 2021-11-19 | |||
| 95JJVZ | 2021-01-05 | |||
| 09JXKX | 2020-07-06 | |||
| 54GXJK | 2020-07-05 | |||
| 02-LH-KN | 2026-01-26 | |||
| 52-HD-JJ | 2021-11-28 | |||
| 15-GS-DJ | 2025-05-16 | |||
| 10-JH-PL | 2021-07-09 | |||
| 28JJLS | 2021-05-16 | |||
| 35-JH-JN | 2021-01-26 | |||
| 30NBZJ | 2021-03-11 | |||
| 52-LN-ZP | 2021-08-10 | |||
| 34-LD-DH | 2023-03-05 | |||
| 06JHRX | 2022-02-02 | |||
| 36-GV-KF | 2021-05-16 | |||
| 11HKHB | 2020-06-30 | |||
| 85JDXR | 2021-07-26 | |||
| 80LDVF | 2021-06-05 | |||
| 63-GV-KG | 2022-10-16 | |||
| 40GLGJ | 2021-11-10 | |||
| 04JZXJ | 2020-12-08 | |||
| 71-LK-KP | 2024-08-06 | |||
| 77-LZ-BK | 2022-12-02 | |||
| 36JVZX | 2020-06-09 | |||
| 86-NN-DS | 2022-01-22 |