Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.247,-
Nee
2004
2012-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Honda Accord met kenteken 22-NZ-HD is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 155 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Met 1.427 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2012 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1494 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1920 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2012-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-03-31 |
| APK vervaldatum | 2026-11-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Honda Accord
Huidige eigenaar
14 jarenDe opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd, kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden.
Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal een ander opblaasmechanisme monteren.
Bij voertuigen van de modeljaren 2001-2003 kan indien de passagiersairbag geactiveerd wordt de interne druk van de opblaasmodule te hoog worden. Scheurt daarbij de opblaasmodule dan kunnen metalen fragmenten losraken en wegschieten.
Losrakende metalen fragmenten kunnen de passagier verwonden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het aanpassen van het voertuig verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een andere opblaasmodule monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 5.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 208.039 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1328 |
| Periode | 1996-04-05 - 2008-03-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 255 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 37 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 31 | 1 | € 4.316,- | |
| 1996 | 9 | 1 | € 5.337,- | |
| 1996 | 31 | 1 | € 4.316,- | |
| 1997 | 12 | 2 | € 6.180,- | |
| 1997 | 40 | 2 | € 4.252,- | |
| 1997 | 40 | 2 | € 4.252,- | |
| 1998 | 72 | 3 | € 4.869,- | |
| 1998 | 72 | 3 | € 4.869,- | |
| 1998 | 6 | 2 | € 6.692,- | |
| 1999 | 212 | 11 | € 5.326,- | |
| 1999 | 212 | 11 | € 5.326,- | |
| 2000 | 116 | 7 | € 5.208,- | |
| 2000 | 116 | 7 | € 5.208,- | |
| 2001 | 73 | 4 | € 10.232,- | |
| 2001 | 73 | 4 | € 10.232,- | |
| 2002 | 30 | 2 | € 6.554,- | |
| 2002 | 30 | 2 | € 6.554,- | |
| 2003 | 280 | 18 | € 7.644,- | |
| 2003 | 281 | 19 | € 7.641,- | |
| 2003 | 78 | 9 | € 44.775,- | € 8.555,- |
| 2004 | 135 | 4 | € 7.673,- | |
| 2004 | 135 | 4 | € 7.673,- | |
| 2004 | 60 | 7 | € 8.704,- | |
| 2005 | 98 | 7 | € 32.037,- | € 7.717,- |
| 2005 | 41 | 4 | € 37.786,- | € 9.122,- |
| 2005 | 98 | 7 | € 32.037,- | € 7.717,- |
| 2006 | 35 | 1 | € 35.088,- | € 8.585,- |
| 2006 | 33 | 7 | € 45.837,- | € 10.793,- |
| 2006 | 35 | 1 | € 35.088,- | € 8.585,- |
| 2007 | 16 | 1 | € 39.058,- | € 9.818,- |
| 2007 | 12 | 3 | € 47.640,- | € 8.736,- |
| 2007 | 16 | 1 | € 39.058,- | € 9.818,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 38.040,- | € 9.551,- |
| 2008 | 4 | 2 | € 11.138,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 38.040,- | € 9.551,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-PD-FD | 2026-05-18 | |||
| 60-PB-NJ | 2026-05-09 | |||
| 41-DS-HD | 2026-05-04 | |||
| GT-190-J | 2026-05-01 | |||
| 17-NL-GK | 2026-04-26 | |||
| 72-ND-HP | 2026-04-25 | |||
| 84-RZ-TZ | 2026-04-24 | |||
| 20-HG-RZ | 2026-04-23 | |||
| 76-SB-KJ | 2026-04-17 | |||
| 58-TD-PR | 2026-03-05 | |||
| 63-NF-BJ | 2026-02-27 | |||
| 99-NR-GV | 2025-11-15 | |||
| 80-PK-TJ | 2025-11-07 | |||
| 11-NP-LN | 2025-10-31 | |||
| 70-PD-KD | 2025-10-16 | |||
| 36-PH-ZZ | 2025-09-22 | |||
| 20-PK-ZG | 2025-09-21 | |||
| 60-PD-BG | 2025-08-23 | |||
| 40-PL-DX | 2025-08-22 | |||
| 67-PV-HK | 2025-07-23 | |||
| 04-NR-RB | 2025-07-16 | |||
| 93-PP-PF | 2025-06-28 | |||
| 70-NP-ZX | 2025-04-24 | |||
| 30-NX-LV | 2025-04-06 | |||
| 11-PR-RF | 2025-04-05 | |||
| 81-PP-XJ | 2025-03-07 | |||
| 12-PF-RS | 2025-02-25 | |||
| 73-NZ-LB | 2025-02-23 | |||
| 48-PS-KH | 2025-01-26 | |||
| 76-NX-DK | 2024-11-22 |