Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.500,-
Nee
2002
2026-01-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris Verso met kenteken 22-HZ-BZ is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 106 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1497 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.075 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 106 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1190 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 3,96 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-25 |
| APK vervaldatum | 2026-09-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Yaris Verso stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris Verso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 269.685 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1660 |
| Periode | 2000-05-04 - 2006-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1642 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 58 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 313 | 3 | € 3.644,- | |
| 2000 | 313 | 3 | € 3.644,- | |
| 2001 | 460 | 24 | € 3.676,- | |
| 2001 | 460 | 24 | € 3.676,- | |
| 2002 | 173 | 6 | € 3.801,- | |
| 2002 | 173 | 6 | € 3.801,- | |
| 2003 | 202 | 5 | € 3.995,- | |
| 2003 | 202 | 5 | € 3.995,- | |
| 2004 | 220 | 7 | € 4.016,- | |
| 2004 | 220 | 7 | € 4.016,- | |
| 2005 | 262 | 12 | € 19.150,- | € 4.094,- |
| 2005 | 262 | 12 | € 19.150,- | € 4.094,- |
| 2006 | 12 | 1 | € 19.215,- | € 4.154,- |
| 2006 | 12 | 1 | € 19.215,- | € 4.154,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-PL-FV | 2026-05-19 | |||
| 51-FS-JZ | 2026-05-15 | |||
| 94-HF-ST | 2026-05-20 | |||
| 3-KVR-23 | 2026-05-19 | |||
| 93-FR-FB | 2026-05-01 | |||
| 26-HV-JB | 2026-04-20 | |||
| 26-LN-RF | 2026-04-13 | |||
| 02-PN-GL | 2026-05-22 | |||
| 69-PZ-ZF | 2026-05-21 | |||
| 30-NZ-TH | 2026-05-17 | |||
| 64-RB-PS | 2026-04-01 | |||
| SZ-501-S | 2026-03-31 | |||
| 77-LV-DD | 2026-05-09 | |||
| 08-NV-LZ | 2026-03-20 | |||
| 46-RS-JH | 2026-03-17 | |||
| 99-HK-GP | 2026-03-16 | |||
| 33-PJ-NL | 2026-03-12 | |||
| 63-HS-JB | 2026-03-09 | |||
| 69-LK-BB | 2023-09-16 | |||
| 05-JX-ZP | 2024-08-29 | |||
| 72-GV-VX | 2022-07-23 | |||
| 34-SR-HK | 2023-06-05 | |||
| 28-PH-XL | 2024-01-26 | |||
| 65-KZR-6 | 2022-11-21 | |||
| 21-HZ-ND | 2024-10-21 | |||
| 89-RG-VV | 2021-03-04 | |||
| 07-GF-ZN | 2025-11-11 | |||
| 43-NZ-TH | 2022-05-13 | |||
| 82-FS-DS | 2023-08-10 | |||
| 34-RV-XL | 2025-05-10 |