Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.317,-
Nee
2002
2020-05-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 21JDLH is op kenteken gezet in 2002. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dankzij 1.415 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-02-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-05-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-01 |
| APK vervaldatum | 2021-02-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-3
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 908 |
| Periode | 2000-08-30 - 2003-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 133 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 3 | 0 | € 7.252,- | |
| 2000 | 19 | 1 | € 6.998,- | |
| 2000 | 19 | 1 | € 6.998,- | |
| 2001 | 8 | 0 | € 7.590,- | |
| 2001 | 52 | 0 | € 6.908,- | |
| 2001 | 52 | 0 | € 6.908,- | |
| 2002 | 8 | 1 | € 7.190,- | |
| 2002 | 60 | 0 | € 6.103,- | |
| 2002 | 60 | 0 | € 6.103,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 7.687,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 4.994,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 4.994,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 38-HB-BH | 2026-02-27 | |||
| 32-JF-SX | 2024-11-09 | |||
| 83-HX-JS | 2020-09-14 | |||
| 85-JF-LK | 2023-04-13 | |||
| 75JDGL | 2021-10-05 | |||
| 35-HH-SK | 2022-07-13 | |||
| 48-JR-VP | 2025-04-14 | |||
| 21-JF-GB | 2025-02-24 | |||
| 41JSHZ | 2020-05-07 | |||
| 04-HF-NG | 2022-11-04 | |||
| 46-HH-SK | 2025-03-05 | |||
| 89-HN-FG | 2024-07-21 | |||
| 56-HX-NR | 2025-09-06 | |||
| 47-GH-KV | 2024-02-24 | |||
| 75-JK-ST | 2020-11-20 | |||
| 22-JJ-LN | 2023-04-05 |