Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.987,-
Nee
2006
2025-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 21-TF-GT is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.155 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 107 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-09-01 |
| APK vervaldatum | 2026-02-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.998 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 254.951 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 980 |
| Periode | 2005-08-18 - 2011-03-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4432 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 452 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 152 | 22 | € 13.990,- | € 3.039,- |
| 2005 | 152 | 22 | € 13.990,- | € 3.039,- |
| 2006 | 885 | 106 | € 2.816,- | |
| 2006 | 885 | 106 | € 2.816,- | |
| 2007 | 945 | 86 | € 14.846,- | € 2.469,- |
| 2007 | 945 | 86 | € 14.846,- | € 2.469,- |
| 2008 | 1286 | 74 | € 16.267,- | € 1.895,- |
| 2008 | 1286 | 74 | € 16.267,- | € 1.895,- |
| 2009 | 558 | 123 | € 15.696,- | € 1.917,- |
| 2009 | 558 | 123 | € 15.696,- | € 1.917,- |
| 2010 | 585 | 39 | € 14.155,- | € 2.237,- |
| 2010 | 585 | 39 | € 14.155,- | € 2.237,- |
| 2011 | 21 | 2 | € 14.530,- | € 2.631,- |
| 2011 | 21 | 2 | € 14.530,- | € 2.631,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NS-009-L | |||
| 07-GXK-2 | |||
| 49-GBH-7 | |||
| 27-KLT-8 | |||
| 35-RZ-BX | |||
| 50-HFS-5 | |||
| 96-XX-KH | |||
| 08-NZX-7 | |||
| 38-TV-TZ | |||
| 21-TP-SX | |||
| 03-TB-PZ | |||
| 02-TG-ZZ | |||
| 79-ZK-XT | |||
| 72-KGF-9 | |||
| 68-TH-VK | |||
| PT-270-F | |||
| 96-ZN-HN | |||
| 4-XTD-57 | |||
| 92-XJ-HK | |||
| 38-ZH-DH | |||
| 86-ZJ-HH | |||
| 52-ZK-FT | |||
| 64-SV-FP | |||
| 22-TP-SX | |||
| 29-HJJ-4 | |||
| P-213-RN | |||
| 93-SZ-KF | |||
| 92-ZK-XT | |||
| 3-XBN-88 | |||
| 75-XX-PD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 18-HPP-3 | 2026-05-22 | |||
| 94-JSX-7 | 2026-05-21 | |||
| 25-KDS-3 | 2026-05-21 | |||
| ZL-064-B | 2026-05-23 | |||
| 86-GHP-4 | 2026-05-14 | |||
| KBF-08-N | 2026-05-26 | |||
| 83-ZN-DK | 2026-05-23 | |||
| 29-GFT-5 | 2026-05-20 | |||
| 72-GLF-5 | 2026-05-26 | |||
| 20-TP-SX | 2026-05-18 | |||
| 04-LXK-9 | 2026-05-16 | |||
| 20-KKT-2 | 2026-05-18 | |||
| 17-XS-LP | 2026-05-07 | |||
| HJ-350-X | 2026-05-18 | |||
| 24-GPV-7 | 2026-05-07 | |||
| 97-GHK-2 | 2026-05-21 | |||
| 57-TN-RR | 2026-05-04 | |||
| 35-ZR-RJ | 2026-05-13 | |||
| JGF-85-F | 2026-05-04 | |||
| 24-TF-GT | 2026-05-11 | |||
| 86-NHS-4 | 2026-05-11 | |||
| 30-ZJ-KV | 2026-05-25 | |||
| 66-ZP-TD | 2026-05-01 | |||
| 53-ZS-JH | 2026-04-29 | |||
| 23-GFN-3 | 2026-05-18 | |||
| 91-KDG-8 | 2026-05-11 | |||
| 69-SV-DN | 2026-05-07 | |||
| 62-LDD-1 | 2026-05-17 | |||
| 55-XX-HP | 2026-05-14 | |||
| 32-GKK-1 | 2026-05-19 |