Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 03-TB-PZ is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Met een massa van 1.155 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 273 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Eerste registratie | 2006-06-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-06-30 |
| APK vervaldatum | 2025-08-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.992 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 254.951 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 985 |
| Periode | 2005-08-18 - 2011-03-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4432 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 452 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 152 | 22 | € 13.990,- | € 3.039,- |
| 2005 | 152 | 22 | € 13.990,- | € 3.039,- |
| 2006 | 885 | 106 | € 2.816,- | |
| 2006 | 885 | 106 | € 2.816,- | |
| 2007 | 945 | 86 | € 14.846,- | € 2.469,- |
| 2007 | 945 | 86 | € 14.846,- | € 2.469,- |
| 2008 | 1286 | 74 | € 16.267,- | € 1.895,- |
| 2008 | 1286 | 74 | € 16.267,- | € 1.895,- |
| 2009 | 558 | 123 | € 15.696,- | € 1.917,- |
| 2009 | 558 | 123 | € 15.696,- | € 1.917,- |
| 2010 | 585 | 39 | € 14.155,- | € 2.237,- |
| 2010 | 585 | 39 | € 14.155,- | € 2.237,- |
| 2011 | 21 | 2 | € 14.530,- | € 2.631,- |
| 2011 | 21 | 2 | € 14.530,- | € 2.631,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-TD-VH | |||
| 35-RZ-BX | |||
| PT-270-F | |||
| 50-HFS-5 | |||
| 72-KGF-9 | |||
| 49-GBH-7 | |||
| 68-TH-VK | |||
| 86-ZJ-HH | |||
| 38-TV-TZ | |||
| NS-009-L | |||
| 38-ZH-DH | |||
| P-213-RN | |||
| 22-TP-SX | |||
| 92-ZK-XT | |||
| 52-ZK-FT | |||
| 08-NZX-7 | |||
| 21-TF-GT | |||
| 02-TG-ZZ | |||
| 92-XJ-HK | |||
| 93-SZ-KF | |||
| 75-XX-PD | |||
| 3-XBN-88 | |||
| 98-ZJ-VG | |||
| GG-137-J | |||
| 04-GNP-2 | |||
| 18-XN-GV | |||
| GD-013-R | |||
| 29-TT-SB | |||
| 27-KLT-8 | |||
| 07-GXK-2 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-XTD-57 | 2026-05-27 | |||
| ZL-064-B | 2026-05-23 | |||
| KBF-08-N | 2026-05-26 | |||
| 25-KDS-3 | 2026-05-21 | |||
| 94-JSX-7 | 2026-05-21 | |||
| 83-ZN-DK | 2026-05-23 | |||
| 29-GFT-5 | 2026-05-20 | |||
| 18-HPP-3 | 2026-05-22 | |||
| 72-GLF-5 | 2026-05-26 | |||
| 20-TP-SX | 2026-05-18 | |||
| 04-LXK-9 | 2026-05-16 | |||
| 20-KKT-2 | 2026-05-18 | |||
| 86-GHP-4 | 2026-05-14 | |||
| 97-GHK-2 | 2026-05-21 | |||
| HJ-350-X | 2026-05-18 | |||
| 30-ZJ-KV | 2026-05-25 | |||
| 35-ZR-RJ | 2026-05-13 | |||
| 47-ZG-RF | 2026-05-27 | |||
| 17-XS-LP | 2026-05-07 | |||
| 86-NHS-4 | 2026-05-11 | |||
| 24-GPV-7 | 2026-05-07 | |||
| 57-TN-RR | 2026-05-04 | |||
| JGF-85-F | 2026-05-04 | |||
| 23-GFN-3 | 2026-05-18 | |||
| 66-ZP-TD | 2026-05-01 | |||
| 91-KDG-8 | 2026-05-11 | |||
| 24-TF-GT | 2026-05-11 | |||
| 69-SV-DN | 2026-05-07 | |||
| 62-LDD-1 | 2026-05-17 | |||
| 55-XX-HP | 2026-05-14 |