Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.443,-
Nee
2002
2024-06-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken 21-JV-XT is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 63 pk. Dit model beschikt over een 1061 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Dankzij 875 kg ligt deze auto soepel op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-10-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1061 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 63 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 895 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1165 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,48 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-09-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-09-20 |
| APK vervaldatum | 2026-10-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Alto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 113.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 72 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 900 |
| Periode | 2002-03-06 - 2007-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 413 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2002 | 372 | 10 | € 1.776,- | |
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2003 | 769 | 34 | € 8.936,- | € 1.778,- |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2004 | 602 | 24 | € 1.674,- | |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 815 | 23 | € 8.036,- | € 1.568,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2006 | 698 | 2 | € 7.636,- | € 1.470,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 39-JV-BS | |||
| 90-LD-VB | |||
| 97-LX-PK | |||
| 04-JS-ZB | |||
| 69-JJ-PB | |||
| 76-LR-LG | |||
| 26-LN-JB | |||
| 45-NF-RL | |||
| 94-JS-PK | |||
| 24-PD-KK | |||
| 80-RR-JN | |||
| 51-LG-BB | |||
| 47-PD-GP | |||
| 91-RD-JH | |||
| 72-LG-BN | |||
| 01-LG-TT | |||
| 64-JX-GV | |||
| 82RGKN | |||
| 86-LF-ZS | |||
| 00-RGP-5 | |||
| 70-SXJ-6 | |||
| 02-SG-TL | |||
| 72-RV-DZ | |||
| 41-RL-RN | |||
| 03-PS-KL | |||
| 11-LR-LH | |||
| 87-JX-XH | |||
| 42-NJ-RP | |||
| 53-JJ-PB | |||
| 54-LF-RZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-RT-XN | 2026-05-26 | |||
| 89-PB-DK | 2026-05-27 | |||
| 17-NJ-TB | 2026-05-27 | |||
| 24-NP-BF | 2026-05-26 | |||
| 54-PG-DB | 2026-05-25 | |||
| 42-JL-NV | 2026-05-27 | |||
| 91-PD-HS | 2026-05-22 | |||
| 66-LB-HV | 2026-05-23 | |||
| 70-JR-PX | 2026-05-21 | |||
| 71-LV-VP | 2026-05-23 | |||
| 20-NB-KH | 2026-05-26 | |||
| 15-RD-VL | 2026-05-20 | |||
| 69-LF-NZ | 2026-05-22 | |||
| 44-RR-LD | 2026-05-21 | |||
| 79-JK-GN | 2026-05-26 | |||
| 67-PX-RP | 2026-05-22 | |||
| 63-JV-SF | 2026-05-18 | |||
| 1-TJN-23 | 2026-05-18 | |||
| 64-RJ-NG | 2026-05-22 | |||
| 68-RG-HZ | 2026-05-19 | |||
| 85-PH-KS | 2026-05-17 | |||
| 11-JX-GX | 2026-05-18 | |||
| 53-SB-PK | 2026-05-16 | |||
| 15-JP-DF | 2026-05-19 | |||
| 52-NK-KB | 2026-05-23 | |||
| 63-LN-FN | 2026-05-18 | |||
| 09-JS-VB | 2026-05-19 | |||
| 43-LS-BB | 2026-05-18 | |||
| 01-JV-LV | 2026-05-19 | |||
| 71-RS-TN | 2026-05-27 |