Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.637,-
Nee
2001
2025-10-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 21-GT-HV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Dankzij 1.664 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 219 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-08-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1603 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-03-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-14 |
| APK vervaldatum | 2026-08-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
7 maanden6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 399.969 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 23-LD-KN | |||
| 06-PP-DN | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 27-HP-SV | |||
| 53-PB-GT | |||
| 70-JR-RJ | |||
| XP-LD-65 | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 21-FD-NG | |||
| 45-LH-TS | |||
| 72-TR-FP | |||
| 94-PF-JN | |||
| 51-FB-BT | |||
| 77-JF-GV | |||
| 42-SV-KL | |||
| 87-LX-GT | |||
| 93-NG-JG | |||
| 46-FV-SG | |||
| 16-GF-XV | |||
| 15-PR-DP | |||
| 95-SB-TX | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 60-GG-KS | |||
| 52-LX-VR | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 26-GF-VL | |||
| 37-LT-PD | |||
| XR-NB-60 | |||
| 73-JD-BD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 87-GR-SJ | 2026-02-08 | |||
| 50-GL-NG | 2021-05-13 | |||
| 27-PN-GB | 2025-02-25 | |||
| 68HTZH | 2020-10-13 | |||
| 68-GG-DF | 2025-05-07 | |||
| 24-HZ-ZH | 2024-11-09 | |||
| XZ-VX-17 | 2023-03-10 | |||
| 58-FS-BT | 2024-09-25 |