Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.026,-
Nee
2001
2020-07-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Micro Compact Car Smart Smart met kenteken 19GRBX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Met 795 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Sinds 2124 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-07-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Milieulabel | B |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-08 |
| APK vervaldatum | 2021-07-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Micro Compact Car Smart Smart hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.175 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.175 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Micro Compact Car Smart Smart
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.175,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 139.550 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 881 |
| Periode | 2000-09-29 - 2002-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 153 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 2.260,- | |
| 2000 | 7 | 0 | € 2.260,- | |
| 2001 | 70 | 1 | € 1.848,- | |
| 2001 | 70 | 1 | € 1.848,- | |
| 2002 | 76 | 0 | € 2.008,- | |
| 2002 | 76 | 0 | € 2.008,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 42-JG-TZ | 2023-02-08 | |||
| 04hhgn | 2020-07-18 | |||
| 13JTKF | 2020-11-02 | |||
| 33-JH-FS | 2022-08-31 | |||
| 91-GT-RN | 2021-01-16 | |||
| 61-JN-GS | 2021-04-21 | |||
| 46-JG-TZ | 2023-01-14 | |||
| 14HVDJ | 2020-09-09 | |||
| 43-JT-ZP | 2021-06-26 | |||
| 22-JT-KF | 2020-07-10 | |||
| 53-GS-PV | 2024-04-27 | |||
| 33-HV-PP | 2025-06-04 | |||
| 34HVPP | 2021-05-06 | |||
| 27-JT-DD | 2022-10-05 | |||
| 98-LF-RD | 2022-06-29 | |||
| 26GTLP | 2020-10-20 | |||
| 27-GN-FT | 2024-07-01 | |||
| 66-HT-KX | 2021-01-18 | |||
| 02HHGN | 2021-05-28 |