Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.771,-
Nee
2000
2021-06-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 156 met kenteken 19FBZX is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 144 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1747 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Dankzij 1.325 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 1808 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 1625 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 144 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1325 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2021-06-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-04 |
| APK vervaldatum | 2021-12-11 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Alfa Romeo 156 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Alfa Romeo 156
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1955 |
| Periode | 1997-10-31 - 2001-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 282 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2000 | 104 | 1 | € 5.653,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TG-TV-30 | 2026-04-10 | |||
| ZF-GH-02 | 2026-04-28 | |||
| 36-FL-TB | 2026-03-15 | |||
| 82DPXK | 2020-05-14 | |||
| 85FGLK | 2020-05-20 | |||
| 78FFFX | 2020-11-23 | |||
| 55DVRX | 2020-06-08 | |||
| XLZX65 | 2020-05-23 | |||
| SP-ZS-94 | 2023-06-25 | |||
| 13-FS-JK | 2020-07-29 | |||
| 87FBPR | 2020-05-26 | |||
| 46-FZ-FV | 2022-08-10 | |||
| 78-GB-TG | 2023-07-01 | |||
| 67GKHF | 2020-09-10 | |||
| 64GGHS | 2021-02-01 | |||
| 28-DZ-RF | 2020-06-11 | |||
| 12-FX-GT | 2021-05-11 | |||
| 58FKLN | 2020-05-15 | |||
| 11-FR-GJ | 2021-02-20 | |||
| 48fzfv | 2020-06-22 | |||
| XZNS31 | 2020-11-24 | |||
| 79-HK-JT | 2020-07-27 | |||
| 33FLTB | 2020-10-30 | |||
| 26DZRF | 2020-09-21 | |||
| TH-BP-07 | 2022-08-03 | |||
| 53-FF-NN | 2021-09-13 | |||
| 39HDBV | 2021-09-01 | |||
| 31GKTD | 2020-08-03 | |||
| 45HLSN | 2021-08-26 | |||
| 92FDFZ | 2021-02-19 |