Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 19-JF-KN is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 54 pk. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Met 795 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Dit voertuig moet over 1062 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Eerste registratie | 2002-03-07 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-07 |
| APK vervaldatum | 2023-06-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
3 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 68-JJ-GR | 2021-07-17 | |||
| 67-LB-HS | 2021-09-06 | |||
| 08-JT-KF | 2024-10-15 | |||
| 24JLRT | 2022-01-19 | |||
| 83-JJ-DS | 2021-07-14 | |||
| 06-JK-HS | 2020-10-11 | |||
| 94-HD-XS | 2025-09-10 | |||
| 05-JR-GL | 2022-08-11 | |||
| 36JNVS | 2020-08-30 | |||
| 32HRKV | 2021-10-30 | |||
| 87-HT-FZ | 2024-10-22 | |||
| 81-GV-JR | 2022-06-08 | |||
| 89-HH-DF | 2024-09-16 | |||
| 55jznv | 2020-07-06 | |||
| 86-HS-SP | 2024-04-13 | |||
| 16-JK-HS | 2021-04-28 | |||
| 74HFBB | 2020-08-17 | |||
| 29HDKS | 2021-03-05 |