Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 19-JB-LK is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 170 pk. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.651 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 1491 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 13.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1604 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Eerste registratie | 2002-02-11 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-02-11 |
| APK vervaldatum | 2022-04-24 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 256.975 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 27-HP-SV | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 53-PB-GT | |||
| 23-LD-KN | |||
| 06-PP-DN | |||
| XZ-TB-13 | |||
| XP-LD-65 | |||
| 45-LH-TS | |||
| 21-FD-NG | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 94-PF-JN | |||
| 51-FB-BT | |||
| 77-JF-GV | |||
| 72-TR-FP | |||
| 42-SV-KL | |||
| 93-NG-JG | |||
| 87-LX-GT | |||
| 46-FV-SG | |||
| 16-GF-XV | |||
| 15-PR-DP | |||
| 95-SB-TX | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 37-LT-PD | |||
| 60-GG-KS | |||
| 52-LX-VR | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 26-GF-VL | |||
| XR-NB-60 | |||
| 73-JD-BD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 62GZZB | 2025-01-05 | |||
| 92GNHV | 2021-03-20 | |||
| 20GZVV | 2020-08-24 | |||
| 24-HZ-ZH | 2024-11-09 | |||
| 21-FK-PL | 2021-04-23 | |||
| 68HTZH | 2020-10-13 | |||
| 78-FZ-DK | 2024-11-04 | |||
| 40-DZ-VV | 2025-11-18 |