Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.961,-
Nee
2002
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 met kenteken 18-JS-XK is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 73 pk. Dit model beschikt over een 1360 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.080 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 8 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 20 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1147 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-20 |
| APK vervaldatum | 2026-06-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.240 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.849 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
15 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.240,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 189.527 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 41 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1025 |
| Periode | 2002-02-07 - 2026-05-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26035 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 662 |
| Aantal import auto's | 2607 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 189 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 452 | 47 | € 3.442,- | |
| 2002 | 2809 | 183 | € 2.978,- | |
| 2002 | 2809 | 183 | € 2.978,- | |
| 2003 | 1468 | 156 | € 17.445,- | € 3.602,- |
| 2003 | 5790 | 475 | € 14.877,- | € 2.939,- |
| 2003 | 5791 | 476 | € 14.877,- | € 2.940,- |
| 2004 | 1137 | 99 | € 3.631,- | |
| 2004 | 4430 | 399 | € 15.657,- | € 3.076,- |
| 2004 | 4430 | 399 | € 15.657,- | € 3.076,- |
| 2005 | 720 | 70 | € 18.722,- | € 3.990,- |
| 2005 | 3309 | 270 | € 16.379,- | € 3.343,- |
| 2005 | 3309 | 270 | € 16.379,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2863 | 283 | € 17.114,- | € 3.440,- |
| 2006 | 2863 | 283 | € 17.114,- | € 3.440,- |
| 2006 | 802 | 74 | € 20.390,- | € 4.372,- |
| 2007 | 2103 | 260 | € 17.182,- | € 3.351,- |
| 2007 | 2103 | 260 | € 17.182,- | € 3.351,- |
| 2007 | 476 | 46 | € 20.538,- | € 4.453,- |
| 2008 | 1931 | 251 | € 16.429,- | € 3.039,- |
| 2008 | 1930 | 250 | € 16.429,- | € 3.039,- |
| 2008 | 488 | 77 | € 20.364,- | € 4.337,- |
| 2009 | 1295 | 267 | € 16.469,- | € 2.832,- |
| 2009 | 1295 | 267 | € 16.469,- | € 2.832,- |
| 2009 | 210 | 37 | € 20.699,- | € 4.271,- |
| 2010 | 11 | 1 | € 20.991,- | € 3.963,- |
| 2010 | 296 | 27 | € 13.855,- | € 2.331,- |
| 2010 | 296 | 27 | € 13.855,- | € 2.331,- |
| 2011 | 5 | 1 | € 12.708,- | € 2.262,- |
| 2011 | 5 | 1 | € 12.708,- | € 2.262,- |
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2024 | 206 | 24 | € 24.120,- | € 5.959,- |
| 2024 | 202 | 20 | € 24.110,- | € 6.049,- |
| 2025 | 925 | 166 | € 25.182,- | € 6.289,- |
| 2025 | 852 | 96 | € 25.223,- | € 6.640,- |
| 2026 | 71 | 0 | € 25.489,- | € 7.481,- |
| 2026 | 6 | 0 | € 25.604,- | € 7.674,- |
| 2026 | 47 | 0 | € 25.255,- | € 7.375,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-TX-ZH | |||
| 09-NB-VP | |||
| 91-PB-LT | |||
| 69-LB-XF | |||
| 28LTLT | |||
| 93-SB-VZ | |||
| 15-LV-RF | |||
| 94-PL-LB | |||
| 13-PX-BX | |||
| 90-NN-FL | |||
| 70-SX-PG | |||
| 15-LD-PG | |||
| 98-JN-VB | |||
| 65-NX-LL | |||
| 38-PV-XJ | |||
| 50-XG-VF | |||
| 62-NB-NG | |||
| 71-PJ-RH | |||
| 15-RH-XV | |||
| 75-SN-DZ | |||
| 09-RP-PT | |||
| 71-LX-RG | |||
| 73-SR-VP | |||
| 64-LK-XP | |||
| RJ-200-H | |||
| 17-LT-TD | |||
| 47-PV-BD | |||
| 08-NF-JX | |||
| 35-ST-DS | |||
| 43-NJ-ZJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-NT-DS | 2026-05-20 | |||
| 88-RN-FZ | 2026-05-18 | |||
| 46-PX-TT | 2026-05-21 | |||
| 30-LF-LZ | 2026-05-20 | |||
| 02-GGR-2 | 2026-05-20 | |||
| 43-GBK-3 | 2026-05-21 | |||
| 70-LT-PJ | 2026-05-16 | |||
| 97-ZJ-GZ | 2026-05-19 | |||
| 76-RZ-KX | 2026-05-15 | |||
| 31-ZK-XB | 2026-05-16 | |||
| 36-TR-JF | 2026-05-14 | |||
| JS-542-X | 2026-05-15 | |||
| 80-RN-BV | 2026-05-19 | |||
| 47-SF-HZ | 2026-05-11 | |||
| 56-PR-KF | 2026-05-19 | |||
| 32-ZK-HN | 2026-05-21 | |||
| 93-SN-JB | 2026-05-19 | |||
| 56-NT-GZ | 2026-05-10 | |||
| 05-NR-XH | 2026-05-10 | |||
| 47-LX-FT | 2026-05-10 | |||
| 75-TL-XL | 2026-05-12 | |||
| 26-NR-BV | 2026-05-11 | |||
| 58-TN-JD | 2026-05-15 | |||
| 23-PB-FH | 2026-05-09 | |||
| 32-TF-HG | 2026-05-21 | |||
| 70-PK-XZ | 2026-05-14 | |||
| 44-TN-LF | 2026-05-09 | |||
| 19-RL-NG | 2026-05-08 | |||
| 45-GXJ-4 | 2026-05-15 | |||
| 46-JZ-TD | 2026-05-20 |