Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.603,-
Nee
2002
2025-09-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 met kenteken 88-JK-FX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 73 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1360 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.080 kg. Dit voertuig is al 249 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-01-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1147 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-05-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-05-10 |
| APK vervaldatum | 2026-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.240 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.849 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
8 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.240,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 189.527 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 41 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1025 |
| Periode | 2002-02-07 - 2026-05-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26035 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 662 |
| Aantal import auto's | 2607 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 189 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 452 | 47 | € 3.442,- | |
| 2002 | 2809 | 183 | € 2.978,- | |
| 2002 | 2809 | 183 | € 2.978,- | |
| 2003 | 1468 | 156 | € 17.445,- | € 3.602,- |
| 2003 | 5790 | 475 | € 14.877,- | € 2.939,- |
| 2003 | 5791 | 476 | € 14.877,- | € 2.940,- |
| 2004 | 1137 | 99 | € 3.631,- | |
| 2004 | 4430 | 399 | € 15.657,- | € 3.076,- |
| 2004 | 4430 | 399 | € 15.657,- | € 3.076,- |
| 2005 | 720 | 70 | € 18.722,- | € 3.990,- |
| 2005 | 3309 | 270 | € 16.379,- | € 3.343,- |
| 2005 | 3309 | 270 | € 16.379,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2863 | 283 | € 17.114,- | € 3.440,- |
| 2006 | 2863 | 283 | € 17.114,- | € 3.440,- |
| 2006 | 802 | 74 | € 20.390,- | € 4.372,- |
| 2007 | 2103 | 260 | € 17.182,- | € 3.351,- |
| 2007 | 2103 | 260 | € 17.182,- | € 3.351,- |
| 2007 | 476 | 46 | € 20.538,- | € 4.453,- |
| 2008 | 1931 | 251 | € 16.429,- | € 3.039,- |
| 2008 | 1930 | 250 | € 16.429,- | € 3.039,- |
| 2008 | 488 | 77 | € 20.364,- | € 4.337,- |
| 2009 | 1295 | 267 | € 16.469,- | € 2.832,- |
| 2009 | 1295 | 267 | € 16.469,- | € 2.832,- |
| 2009 | 210 | 37 | € 20.699,- | € 4.271,- |
| 2010 | 11 | 1 | € 20.991,- | € 3.963,- |
| 2010 | 296 | 27 | € 13.855,- | € 2.331,- |
| 2010 | 296 | 27 | € 13.855,- | € 2.331,- |
| 2011 | 5 | 1 | € 12.708,- | € 2.262,- |
| 2011 | 5 | 1 | € 12.708,- | € 2.262,- |
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2014 | 1 | 0 | ||
| 2024 | 206 | 24 | € 24.120,- | € 5.959,- |
| 2024 | 202 | 20 | € 24.110,- | € 6.049,- |
| 2025 | 925 | 166 | € 25.182,- | € 6.289,- |
| 2025 | 852 | 96 | € 25.223,- | € 6.640,- |
| 2026 | 71 | 0 | € 25.489,- | € 7.481,- |
| 2026 | 6 | 0 | € 25.604,- | € 7.674,- |
| 2026 | 47 | 0 | € 25.255,- | € 7.375,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 92-JJ-NF | |||
| 99-JV-KB | |||
| 42-NJ-VP | |||
| 67-NB-KZ | |||
| 20-LX-VX | |||
| 48-LP-JV | |||
| 01-ND-RP | |||
| 36-NL-XL | |||
| 58-PR-ZX | |||
| 66-LT-KG | |||
| 71-PJ-RH | |||
| 69-RG-SB | |||
| 84-PV-SV | |||
| 31-RL-FH | |||
| 92-RH-BD | |||
| 67-NS-DZ | |||
| 71-NJ-KD | |||
| 69-LS-BS | |||
| 31-PV-SR | |||
| 08-RL-TX | |||
| 94-PL-LB | |||
| 28-TP-PG | |||
| 13-PX-BX | |||
| 35-ST-DS | |||
| 05-RZ-KZ | |||
| 51-XT-TZ | |||
| 10-TN-LF | |||
| 45-SX-XD | |||
| 69-LB-XF | |||
| 38-PV-XJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-PX-TT | 2026-05-21 | |||
| 02-GGR-2 | 2026-05-20 | |||
| 97-ZJ-GZ | 2026-05-19 | |||
| 81-NT-DS | 2026-05-20 | |||
| 43-GBK-3 | 2026-05-21 | |||
| 88-RN-FZ | 2026-05-18 | |||
| 76-RZ-KX | 2026-05-15 | |||
| 80-RN-BV | 2026-05-19 | |||
| 70-LT-PJ | 2026-05-16 | |||
| 93-SN-JB | 2026-05-19 | |||
| 36-TR-JF | 2026-05-14 | |||
| 31-ZK-XB | 2026-05-16 | |||
| 32-TF-HG | 2026-05-21 | |||
| 58-TN-JD | 2026-05-15 | |||
| 45-GXJ-4 | 2026-05-15 | |||
| 30-LF-LZ | 2026-05-20 | |||
| 32-ZK-HN | 2026-05-21 | |||
| 56-PR-KF | 2026-05-19 | |||
| 75-TL-XL | 2026-05-12 | |||
| 16-TJ-ZH | 2026-05-17 | |||
| 46-JZ-TD | 2026-05-20 | |||
| 70-PK-XZ | 2026-05-14 | |||
| 05-NR-XH | 2026-05-10 | |||
| 56-NT-GZ | 2026-05-10 | |||
| 52-SR-SF | 2026-05-16 | |||
| 44-TN-LF | 2026-05-09 | |||
| 47-SF-HZ | 2026-05-11 | |||
| JS-542-X | 2026-05-15 | |||
| 47-LX-FT | 2026-05-10 | |||
| 19-RL-NG | 2026-05-08 |