Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.350,-
Nee
2001
2024-11-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 18-GN-TR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.440 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 540 dagen in bezit. De APK is geldig tot 29-11-2025. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-01-19 |
| APK vervaldatum | 2025-11-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 284.150 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-08-28 - 2003-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 314 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 38-HB-BH | 2026-02-27 | |||
| 73-HN-XP | 2025-02-05 | |||
| 98-JP-JZ | 2021-09-11 | |||
| 56-HX-NR | 2025-09-06 | |||
| 67GPFF | 2020-06-30 | |||
| 69-HL-DZ | 2020-11-21 | |||
| 89-HN-FG | 2024-07-21 | |||
| 85ZBJD | 2020-12-26 | |||
| 47-HX-JV | 2025-04-12 | |||
| 59-GX-BX | 2022-04-14 | |||
| 27-JS-RT | 2023-05-06 | |||
| 62-JG-VD | 2023-09-30 | |||
| 83-JN-TK | 2021-12-14 | |||
| 70-JN-LS | 2021-04-28 | |||
| 79-JK-BT | 2025-10-24 | |||
| 93HGGS | 2021-07-09 |