Kenteken check 18-GLB-9

BMW 5-serie 530d 3.0

NL
18-GLB-9
Carscanner Score
6.4
6.4

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

6k tot 7k

Catalogusprijs

€ 71.858

BPM

€ 18.554,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2008

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze BMW 5-serie écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 18-GLB-9
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
BMW 5-serie 530d 3.0
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
250 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
6,8 s

Deze BMW 5-serie met kenteken 18-GLB-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 71.858. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 236 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2993 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.675 kg. De APK is geldig tot 08-12-2022. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 7.000.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 2.993 cm³
Vermogen 235 pk (173 kW)
Koppel 500 Nm
Versnellingen 6
Transmissie Automaat
Aandrijving Achterwielaandrijving
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 9.1 l/100 km
Verbruik (snelweg) 5.2 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 6.6 l/100 km
Milieuclassificatie 4
Actieradius op een volle tank (NEDC) 1.061 km
Carrosserie Sedan
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,84 × 1,85 × 1,47 m
Wielbasis 2,89 m
Rijklaar gewicht 1.675 kg
Technische max. massa voertuig 2.090 kg
Bagageruimte 520 l
Tankinhoud 70 l
225 mm
225/50 R17 Rondom
225
breedte (mm)
50
profiel (%)
R17
velg (inch)
Velg 17
Eerste registratie 16 jul 2008
Eerste toelating in Nederland 16 jul 2008
APK vervaldatum 08 dec 2022 ↓
Gebruikt als taxi nee
M Sportpakket
Elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels
Lichtmetalen velgen
Lichtmetalen velgen 18 inch
Airconditioning
Armsteun achter
Armsteun voor
Automatische klimaatregeling
Buitentemperatuurmeter
Elektrisch bedienbare ramen rondom
Elektrisch zonnescherm achterruit
Motorrestwarmte-installatie
Multifunctioneel stuurwiel
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Sportstoelen
Mistlampen
Boordcomputer
Navigatiesysteem Professional
Radio/CD-speler
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersairbag
Cruise control
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Licht- en regensensor
Passagiersairbag
Startonderbreker
Zijairbags voor
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van BMW van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 7.300

Bij een handelaar

€ 7.000

Bij een particulier

€ 6.600

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 5.900

Particuliere verkoop

€ 6.600

Verwachte statijd

9 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 702 per maand
PER MAAND
Groningen € 217/mnd
Fryslân € 215/mnd
Drenthe € 215/mnd
Overijssel goedkoopst € 211/mnd
Flevoland € 212/mnd
Gelderland € 218/mnd
Utrecht € 213/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 211/mnd
Zuid-Holland duurst € 220/mnd
Zeeland € 212/mnd
Noord-Brabant € 213/mnd
Limburg € 214/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Brandstof € 171
Verzekering (WA) € 133
Onderhoud & reparatie € 122
Afschrijving € 48
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 1 dagen
27 jun 2021 Prijsverlaging −€ x.xxx
01 jul 2021 Prijsverlaging −€ x.xxx
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 4 dagen
Bron 4 bronnen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 37 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van 18-GLB-9 verliep op 8 december 2022; de auto heeft al 3 jaar en 10 maanden geen geldige keuring.
Een BMW 5-serie uit 2008 zoals 18-GLB-9 is op dit moment circa € 7.000 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Voor deze BMW 5-serie is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (20 april 2022). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
18-GLB-9 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 16 juli 2008 vond in Nederland plaats.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor 18-GLB-9.
De nieuwprijs van 18-GLB-9 was volgens de RDW € 71.858, inclusief btw en BPM.
Carscanner vond 2 advertenties voor 18-GLB-9 tussen 26 juni 2021 en 20 april 2022, maar geen recente. De auto kan desondanks te koop staan zonder dat daar een advertentie van bekend is.
18-GLB-9 is voor het eerst toegelaten op 16 juli 2008. Op basis van die datum geldt 2008 als bouwjaar.

Algemene informatie

Model BMW 5-serie sedan
Recente marktcijfers bouwjaar 2008
€
Gem. recente vraagprijs € 9.088,-
KM
Gem. recente kilometerstand 276.777 km
#
Recent aangeboden 1 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.187 · ± 3 jaar
Productieperiode 31 jan 2007 – 9 dec 2009
Geregistreerde auto's in NL 163 waarvan 1 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 55 van 163 · 34% waarvan 1 in de laatste 12 maanden

Historie

BMW 5-serie sedan
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2007 54 registraties · 19 import 54 19 € 83.666,- € 16.805,- Gem. nieuwprijs € 83.666,- · Gem. BPM € 16.805,-
2008 deze auto 88 registraties · 28 import 88 28 € 78.807,- € 15.773,- Gem. nieuwprijs € 78.807,- · Gem. BPM € 15.773,-
2009 21 registraties · 8 import 21 8 € 80.614,- € 14.259,- Gem. nieuwprijs € 80.614,- · Gem. BPM € 14.259,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
60GDH4 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
25-GBH-5 2026-08-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
57-NRG-3 2026-08-11 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KBR-20-V 2026-07-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
07-GPR-4 2022-06-07 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
52-RHF-5 2025-04-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JP021G 2020-08-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TX-440-F 2026-05-13 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
95-ZJ-ZS 2024-08-26 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
06-GGN-4 2022-01-12 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
50-KDN-8 2020-12-31 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-421-NB 2023-03-14 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
48-ZN-ZK 2024-04-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
SN-480-S 2022-04-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
93-XV-SN 2024-03-13 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
52-HBH-2 2021-08-07 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
60-GPN-3 2021-03-24 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
22ZSN5 2020-11-25 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
15-JBD-3 2020-06-27 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
51GDB3 2020-12-31 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
43-GKT-4 2021-03-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
73-LLV-4 2020-07-07 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
59-XR-BR 2022-10-27 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
30-GTX-8 2022-12-21 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
78-XST-3 2022-01-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
97-XF-NS 2023-06-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
58-XK-LR 2022-12-05 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
08-GSP-2 2021-09-27 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
67KHK7 2020-07-22 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
90-JPZ-9 2021-07-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
47-KJJ-8 2021-05-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 18-GLB-9 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X