Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.830,-
Nee
2000
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris met kenteken 18-GB-HG is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 86 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Een laag gewicht van 960 kg zorgt voor extra dynamiek. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1350 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-09-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-09-08 |
| APK vervaldatum | 2026-09-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Yaris hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
5 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 242.594 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 43 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1316 |
| Periode | 1999-09-29 - 2007-06-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5062 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 136 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 105 | 9 | € 2.716,- | |
| 1999 | 27 | 3 | € 3.142,- | |
| 1999 | 105 | 9 | € 2.716,- | |
| 2000 | 767 | 23 | € 3.129,- | |
| 2000 | 2232 | 55 | € 2.698,- | |
| 2000 | 2232 | 55 | € 2.698,- | |
| 2001 | 550 | 20 | € 3.198,- | |
| 2001 | 1547 | 46 | € 13.639,- | € 2.742,- |
| 2001 | 1547 | 46 | € 13.639,- | € 2.742,- |
| 2002 | 340 | 14 | € 3.233,- | |
| 2002 | 1085 | 26 | € 2.698,- | |
| 2002 | 1085 | 26 | € 2.698,- | |
| 2003 | 83 | 0 | € 2.662,- | |
| 2003 | 83 | 0 | € 2.662,- | |
| 2003 | 2 | 1 | € 3.285,- | |
| 2004 | 9 | 0 | € 2.530,- | |
| 2004 | 9 | 0 | € 2.530,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 2.973,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 2.973,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 71-GH-GD | |||
| 71-FV-RH | |||
| 99-FD-RR | |||
| 64-GL-VT | |||
| 65-GJ-FX | |||
| 72-GJ-NR | |||
| 20-HP-TK | |||
| 27-FP-KN | |||
| 10-FP-TL | |||
| 09-JH-RL | |||
| 25-HZ-TN | |||
| 84-GN-XT | |||
| 38HVSL | |||
| 62-JL-BB | |||
| 94-JG-ZH | |||
| 26-GJ-XS | |||
| 22-HJ-LT | |||
| 62-HB-ZX | |||
| 88-GP-TN | |||
| 35-SF-DK | |||
| 03-HN-HZ | |||
| 14-JH-PF | |||
| 87-FZ-TT | |||
| 82-FX-VR | |||
| 97-FX-TK | |||
| 22-FX-KL | |||
| 35-GT-XJ | |||
| 12-FZ-LT | |||
| 39-GJ-FX | |||
| 53-FJ-VP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 33-FK-TR | 2026-05-23 | |||
| 61-GT-HB | 2026-05-17 | |||
| 92-FD-GP | 2026-05-20 | |||
| 86-HP-NR | 2026-05-15 | |||
| 16-GZ-FG | 2026-05-20 | |||
| 91-FH-TR | 2026-05-12 | |||
| 41-HB-RT | 2026-05-09 | |||
| 70-HZ-XN | 2026-05-21 | |||
| 36-GH-FF | 2026-05-22 | |||
| 64-FX-VS | 2026-05-12 | |||
| 74-HH-VB | 2026-05-06 | |||
| 25-JJ-DR | 2026-05-09 | |||
| 48-FH-GD | 2026-05-18 | |||
| 93-HR-KS | 2026-05-07 | |||
| 81-DZ-VD | 2026-05-07 | |||
| 71-GJ-FX | 2026-05-14 | |||
| 29-GH-JK | 2026-05-09 | |||
| 95-GF-ZL | 2026-05-08 | |||
| 24-JX-NB | 2026-05-04 | |||
| 60-GG-NZ | 2026-05-07 | |||
| 43-LD-KD | 2026-05-07 | |||
| 30-JT-RF | 2026-05-07 | |||
| 10-HN-HZ | 2026-05-11 | |||
| 63-HN-BT | 2026-04-30 | |||
| 28-FZ-NZ | 2026-05-06 | |||
| 88-HF-PV | 2026-04-29 | |||
| 16-GB-HG | 2026-04-26 | |||
| 53-JR-BS | 2026-05-04 | |||
| 99-HZ-FF | 2026-05-15 | |||
| 12-HV-XG | 2026-05-15 |