Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.356,-
Nee
2000
2021-05-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 106 met kenteken 17FDBT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 50 pk. De cilinderinhoud bedraagt 954 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Dankzij 870 kg ligt deze auto soepel op de weg. Sinds 1819 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 1595 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 954 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 50 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 915 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1215 kg |
| Lengte | 3,68 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2021-05-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-10 |
| APK vervaldatum | 2022-01-10 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 106 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Peugeot 106
Eigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 227.733 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1029 |
| Periode | 1998-01-02 - 2004-09-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 2 | € 2.765,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1998 | 33 | 1 | € 2.424,- | |
| 1998 | 84 | 1 | € 1.815,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 1999 | 107 | 1 | € 2.274,- | |
| 1999 | 810 | 13 | € 1.699,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 2000 | 143 | 3 | € 2.197,- | |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1 | 0 | € 2.145,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 94-JK-PJ | |||
| 85DDHX | |||
| XP-JR-29 | |||
| 03-LZ-BL | |||
| 30-NN-SL | |||
| 30-GD-XN | |||
| 66-HK-NH | |||
| 44-HK-BS | |||
| 16-GJ-VN | |||
| 05-JR-GS | |||
| 25-JZ-DS | |||
| 39-FV-XT | |||
| 75-GV-ZZ | |||
| 18-FT-NS | |||
| TN-RX-01 | |||
| 89-HZ-RZ | |||
| 88-HV-JH | |||
| 58-HV-TS | |||
| 68-FJ-KF | |||
| 39-JS-PS | |||
| 86-LV-LX | |||
| XJ-JS-23 | |||
| 72-GJ-LN | |||
| XV-TZ-60 | |||
| TG-ZT-18 | |||
| 02-JR-GS | |||
| 59-JP-TX | |||
| 10-GV-BG | |||
| TL-JV-50 | |||
| 62-FJ-KF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-GV-GP | 2026-05-13 | |||
| 29-HK-TF | 2026-05-07 | |||
| 80-GH-TG | 2026-05-11 | |||
| 19-HT-XH | 2026-05-08 | |||
| 49-DH-BD | 2026-05-14 | |||
| 67-JS-GP | 2026-05-19 | |||
| XZ-RB-33 | 2026-05-08 | |||
| XP-TH-34 | 2026-05-11 | |||
| 30-GN-VX | 2026-05-06 | |||
| 05-HR-DZ | 2026-05-05 | |||
| 50-HB-KS | 2026-05-07 | |||
| 10-JN-JD | 2026-05-01 | |||
| XN-HJ-41 | 2026-04-29 | |||
| ZH-TR-47 | 2026-04-28 | |||
| 80-GB-LG | 2026-04-28 | |||
| 45-HR-BT | 2026-04-27 | |||
| 32-LK-BJ | 2026-05-09 | |||
| 63-GV-BB | 2026-05-02 | |||
| 84-LK-TF | 2026-04-16 | |||
| 03-DP-LS | 2026-05-12 | |||
| 97-NH-XX | 2026-04-23 | |||
| 09-LS-RK | 2026-04-23 | |||
| 09-NJ-DT | 2026-04-05 | |||
| 32-GK-VB | 2026-05-07 | |||
| 62-HF-JJ | 2026-04-16 | |||
| XR-FD-63 | 2026-04-19 | |||
| 25-LN-GV | 2026-03-30 | |||
| 52KKJ7 | 2026-03-26 | |||
| 98-LF-RG | 2026-05-04 | |||
| 98-NH-XX | 2026-05-18 |