Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.270,-
Nee
2002
2025-11-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 17-JT-NT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 54 pk. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Deze auto weegt 795 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 200 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 327 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 11 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-29 |
| APK vervaldatum | 2027-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5011 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
12 maandenHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 11-JT-FT | 2024-01-17 | |||
| 80-JT-FB | 2021-06-26 | |||
| 51-JN-BJ | 2021-02-28 | |||
| 64-JB-RP | 2022-05-24 | |||
| 20-JS-DJ | 2025-02-18 | |||
| 61-HG-SG | 2023-07-26 | |||
| 01-JP-DD | 2025-10-30 | |||
| 27-LF-PP | 2023-07-08 | |||
| 96-JN-TJ | 2023-05-08 | |||
| 49-LH-KB | 2022-06-11 | |||
| 81-JG-JG | 2023-12-28 | |||
| 83-HS-GL | 2023-05-23 | |||
| 75-LF-RX | 2024-04-20 | |||
| 18GTLP | 2021-10-11 | |||
| 55jznv | 2020-07-06 | |||
| 97HGJF | 2020-07-21 | |||
| 89-JK-VL | 2021-03-06 | |||
| 86-GT-RN | 2020-05-20 |