Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.528,-
Nee
2001
2020-08-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 16HPSV is op kenteken gezet in 2001. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.604 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-06-2021.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1604 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-08 |
| APK vervaldatum | 2021-06-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
29 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 880 |
| Periode | 1999-01-15 - 2006-07-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 31 | 1 | € 9.920,- | |
| 1999 | 57 | 2 | € 10.875,- | |
| 1999 | 31 | 1 | € 9.920,- | |
| 2000 | 45 | 3 | € 11.349,- | |
| 2000 | 15 | 1 | € 9.880,- | |
| 2000 | 15 | 1 | € 9.880,- | |
| 2001 | 27 | 0 | € 11.250,- | |
| 2001 | 13 | 0 | € 10.777,- | |
| 2001 | 13 | 0 | € 10.777,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 9.831,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 9.831,- | |
| 2002 | 10 | 0 | € 11.525,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 10.538,- | |
| 2003 | 4 | 0 | € 11.121,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 10.538,- | |
| 2004 | 3 | 0 | € 11.472,- | |
| 2004 | 3 | 0 | € 11.175,- | |
| 2004 | 3 | 0 | € 11.472,- | |
| 2005 | 1 | 0 | € 50.049,- | € 12.623,- |
| 2005 | 3 | 0 | € 50.239,- | € 12.526,- |
| 2005 | 1 | 0 | € 50.049,- | € 12.623,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 56.029,- | € 14.259,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 45-LH-TS | |||
| 51-FB-BT | |||
| 77-JF-GV | |||
| 94-PF-JN | |||
| 93-NG-JG | |||
| 87-LX-GT | |||
| 46-FV-SG | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 53-PB-GT | |||
| 42-SV-KL | |||
| XP-LD-65 | |||
| 27-HP-SV | |||
| 21-FD-NG | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 37-LT-PD | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 17-RP-TT | |||
| 06-PP-DN | |||
| 23-LD-KN | |||
| XR-NB-60 | |||
| 26-GF-VL | |||
| 52-LX-VR | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 95-SB-TX | |||
| 60-GG-KS | |||
| 15-PR-DP | |||
| 73-JD-BD | |||
| 16-GF-XV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 95-FB-HK | 2026-03-03 | |||
| 28-RT-RG | 2026-03-01 | |||
| 86HLNR | 2020-10-07 | |||
| 11-JH-XK | 2023-11-01 | |||
| 49-LT-LN | 2024-01-05 | |||
| 42-GV-VD | 2021-02-13 | |||
| 03-GX-PJ | 2026-01-20 | |||
| 88-GS-ZB | 2023-07-25 |