Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford S-Max met kenteken 16-TR-JR is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dankzij 1.743 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-11-2024. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1743 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2505 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Eerste registratie | 2007-01-12 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-01-12 |
| APK vervaldatum | 2024-11-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford S-Max MPV
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 4.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford S-Max
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd.
Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 4.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 327.826 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1144 |
| Periode | 2006-05-26 - 2010-06-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 307 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 56 | 3 | € 11.381,- | |
| 2006 | 56 | 3 | € 11.381,- | |
| 2007 | 111 | 14 | € 11.545,- | |
| 2007 | 111 | 14 | € 11.545,- | |
| 2008 | 26 | 4 | € 49.460,- | € 12.140,- |
| 2008 | 57 | 8 | € 41.550,- | € 10.865,- |
| 2008 | 57 | 8 | € 41.550,- | € 10.865,- |
| 2009 | 33 | 5 | € 48.840,- | € 13.371,- |
| 2009 | 59 | 6 | € 43.365,- | € 10.197,- |
| 2009 | 59 | 6 | € 43.365,- | € 10.197,- |
| 2010 | 12 | 2 | € 50.680,- | € 14.730,- |
| 2010 | 24 | 2 | € 37.426,- | € 9.035,- |
| 2010 | 24 | 2 | € 37.426,- | € 9.035,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 41-XJ-GK | 2025-03-01 | |||
| 75XFXG | 2020-06-10 | |||
| 43-HKF-4 | 2024-02-08 | |||
| 93SXLJ | 2020-05-18 | |||
| 77-ZF-RK | 2024-01-15 | |||
| 09-TK-GD | 2023-11-30 | |||
| 39-SGD-3 | 2026-02-04 | |||
| 56-XD-ZL | 2023-08-11 | |||
| 30TBGT | 2020-06-10 | |||
| 73-JTT-8 | 2025-09-15 | |||
| 76TKRP | 2020-08-13 | |||
| 66-JZG-6 | 2023-08-24 | |||
| 43THPF | 2020-06-02 | |||
| 39-TH-KZ | 2021-10-01 | |||
| 46-XZ-ZJ | 2021-11-08 | |||
| 12-TH-PG | 2024-01-08 | |||
| 17TFLT | 2020-09-26 | |||
| 68-TV-FX | 2025-01-10 | |||
| 81XVPB | 2020-08-19 | |||
| 90TFHH | 2020-07-03 | |||
| SK-885-V | 2021-08-25 | |||
| 81-TR-NZ | 2023-07-03 | |||
| 24TKJD | 2020-10-16 | |||
| 27TRNZ | 2020-10-19 | |||
| 45TRJJ | 2020-06-06 | |||
| HX-686-J | 2025-11-29 | |||
| 10GNL3 | 2020-11-21 | |||
| 82-TD-GZ | 2023-12-11 | |||
| 95-XH-XV | 2023-04-01 | |||
| 17-HHX-7 | 2021-10-03 |