Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford S-Max met kenteken 09-TK-GD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1997 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Met 1.743 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 792 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1743 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2505 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Eerste registratie | 2006-10-09 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-10-09 |
| APK vervaldatum | 2024-03-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford S-Max MPV
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Ford S-Max
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd.
Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 275.682 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1144 |
| Periode | 2006-05-26 - 2010-06-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 307 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 56 | 3 | € 11.381,- | |
| 2006 | 56 | 3 | € 11.381,- | |
| 2007 | 111 | 14 | € 11.545,- | |
| 2007 | 111 | 14 | € 11.545,- | |
| 2008 | 26 | 4 | € 49.460,- | € 12.140,- |
| 2008 | 57 | 8 | € 41.550,- | € 10.865,- |
| 2008 | 57 | 8 | € 41.550,- | € 10.865,- |
| 2009 | 33 | 5 | € 48.840,- | € 13.371,- |
| 2009 | 59 | 6 | € 43.365,- | € 10.197,- |
| 2009 | 59 | 6 | € 43.365,- | € 10.197,- |
| 2010 | 12 | 2 | € 50.680,- | € 14.730,- |
| 2010 | 24 | 2 | € 37.426,- | € 9.035,- |
| 2010 | 24 | 2 | € 37.426,- | € 9.035,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-XD-ZL | 2023-08-11 | |||
| 76TKRP | 2020-08-13 | |||
| 43THPF | 2020-06-02 | |||
| 39-TH-KZ | 2021-10-01 | |||
| 12-TH-PG | 2024-01-08 | |||
| 17TFLT | 2020-09-26 | |||
| 39-SGD-3 | 2026-02-04 | |||
| 81XVPB | 2020-08-19 | |||
| 73-JTT-8 | 2025-09-15 | |||
| 30TBGT | 2020-06-10 | |||
| 90TFHH | 2020-07-03 | |||
| 93SXLJ | 2020-05-18 | |||
| 66-JZG-6 | 2023-08-24 | |||
| 43-HKF-4 | 2024-02-08 | |||
| 77-ZF-RK | 2024-01-15 | |||
| SK-885-V | 2021-08-25 | |||
| 24TKJD | 2020-10-16 | |||
| 81-TR-NZ | 2023-07-03 | |||
| 46-XZ-ZJ | 2021-11-08 | |||
| 16-TR-JR | 2024-12-11 | |||
| 41-XJ-GK | 2025-03-01 | |||
| 98-SZ-KR | 2023-04-13 | |||
| 95-XH-XV | 2023-04-01 | |||
| GFR-38-H | 2024-10-13 | |||
| 27TRNZ | 2020-10-19 | |||
| 39THTN | 2020-07-23 | |||
| 49-TZ-BT | 2025-07-18 | |||
| 84-ZP-SL | 2024-07-27 | |||
| 68-TV-FX | 2025-01-10 | |||
| 75XFXG | 2020-06-10 |